5 причин перестати бути товстим або «Як змусити себе схуднути – мотивація»

як змусити себе схуднути мотивація (3)

Зміст

 • 1. Здоров’я
 • 2. Спілкування
 • 3. Самореалізація
 • 4. Можливості
 • 5. Особисте життя
 • 6. Робимо висновки з прочитаного

Ви помітили, що вигляд надмірно огрядного людини навіває думки про його хворобу? Людина, обтяжений зайвою вагою, мало посміхається, повільно переміщається, з працею виконує прості фізичні вправи. Його мучать різні нездужання: задишка, пітливість, серцеві і суглобові болі.

Був час, коли повнота вважалася ознакою відмінного здоров’я, але вся наша життя служить спростуванням цієї тези. Чому ж так важливо мати струнке тіло?

Здоров’я

як змусити себе схуднути мотивація (1)Тисячі худнуть одностайні в думці: чим менше вага, тим краще самопочуття. Скинувши кілька кілограм за допомогою нескладних фізичних вправ і контролю живлення, можна відчути ряд позитивних змін у стані.

 • Зменшується навантаження на серце, йому не доводиться посилено працювати, щоб забезпечити кров’ю жирову тканину.
 • Знижується тиск. Це відбувається через зменшення навантаження на серце і очищення судин від холестерину.
 • Зменшене навантаження на хребетний стовп, коліна, стегна, під дією ваги перестають стиратися хрящі.
 • Нормалізується обмін речовин і травлення. Кишечник очищається від накопичених шлаків, припиняються запори, властиві повним людям.
 • Поліпшується колір обличчя, він стає більш світлим, з’являється здоровий рум’янець.

Спілкування

спілкування товстих людейЗгадайте: у школі здорових хлопчиків і дівчаток завжди дражнили, з ними не хотіли дружити. Це показує, що навіть у дітей на підсвідомому рівні надмірна вгодованість викликає відторгнення, звідси і небажання спілкуватися з повними. Втім, у багатьох людей інтуїтивна неприязнь до огрядним людям зберігається протягом усього життя.

Страждають ожирінням відчувають комплекси з приводу своєї ваги. Це призводить до депресій, замкнутості, дратівливості, що, в свою чергу, створює труднощі в спілкуванні. Таких проблем у струнких людей з нормальною вагою значно менше.

Самореалізація

Як показали дослідження, 8% людей із зайвою вагою на роботі піддаються різного роду дискримінації. Повнота може викликати співчуття, іноді насмішку, але аж ніяк не бажання взяти людину з зайвою вагою на роботу. Особливо це стосується жінок.

собеседование1
Сучасні керівники хочуть, щоб їх співробітники були бадьорими, привабливими, активними, діяльними, як можна рідше хворіли. Стрункість співробітника – це один з показників його фізичної працездатності.

Оточення керівника може багато сказати партнерам про нього самому, і саме тому начальники намагаються оточити себе людьми презентабельного вигляду, на яких до того ж добре сидить одяг.

Набагато простіше зійти по кар’єрних сходах здорового, спортивного співробітникові, палаючого спрагою діяльності.

Можливості

tolstie-1Людина, що страждає зайвою вагою, втрачає безліч можливостей знайти своє місце в світі.

Йому недоступні деякі види заробітку, що передбачають фізичну активність або роботу в тісному приміщенні.

Повні не можуть швидко пересуватися, виносити фізичні навантаження. Простий підйом по сходах стає непосильним заняттям, тоді як стежить за своєю вагою людина може кілька разів пробігти туди-сюди, виконуючи дані доручення.

Як не сумно, найчастіше огрядні пар не можуть мати дітей.

Повна дівчина не має шансів стати манекенницею, а чоловік з об’ємистим животиком – моделлю.

В купальний сезон вгодовані люди не можуть роздягтися на пляжі, вони соромляться свого тіла, целюліту на стегнах і сідницях, тоді як люди з нормальною вагою з задоволенням носять відкриті купальники.

Особисте життя

як змусити себе схуднути мотивація (2)Обтяжений зайвою вагою людям буває дуже важко підібрати собі пару як хлопцям на фото слава.

Головна причина цього – популярна приказка, в якій говориться, що «зустрічають по одягу». Погодьтеся, спочатку ми звертаємо увагу на зовнішність людини, і лише починаючи з ним спілкуватися, дізнаємося, що у нього всередині. Тому, якою б милою і турботливою не була дівчина, яким би розумним і надійним хлопець, у них мало шансів привернути до себе увагу протилежної статі з першого погляду.

І з другого погляду, втім, теж, тому що страждають зайвою вагою дуже невпевнені в собі і своїй привабливості. Спробу познайомитися вони запросто можуть розцінити як насмішку.

Небажання мати повного партнера має генетичні корені. Як відомо, у тваринному світі самка вибирає найбільш сильного і здорового самця, здатної прогодувати її і дітей, захистити в потрібний момент. У здорових батьків більше шансів народити здорове сильне потомство.

Стрункі людям набагато простіше жити. Вони не картають себе за зайвий з’їдений шматок пирога, тому що знають: калорії згорять при фізичних навантаженнях. Людям з нормальною статурою нескладно підібрати для себе підходящу за розміром одяг, що підкреслює достоїнства фігури. Їм не доводиться потіти, піднімаючись на шостий поверх у будинку без ліфта, і витрачати купу грошей на ліки і засоби для схуднення.

Займаються спортом люди люблять своє тіло, знають його потреби і піклуються про нього.

Робимо висновки з прочитаного

Звичайно, складно схуднути тим, у кого зайва вага зумовлений яким-небудь захворюванням, але ж багато набирають кілограми лише тому, що поглинають велику кількість шкідливої їжі і мало рухаються. Це легко виправити! Потрібно лише взяти себе в руки і зробити перший крок на шляху до стрункості, сказавши собі: життя одне і прожити його треба здорово!

Подивіться на себе. Ви задоволені людиною, відображення якого бачите в дзеркалі вранці? Якщо ні – піднімайте свій жирний зад і рятуйте свою шкуру, як це зробив я. Всього за 2 роки з 150 до 83 кг при зрості 184 см і віком 45 років після перенесеного мікроінсульту. Я написав це для того, щоб підтримати промотивировать і відкрити ваші очі. Досить себе жаліти! Жирні люди – це в 80% випадків результат їх власного вибору, нехай навіть несвідомого.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *