БУЧ дієта – відгуки тих, що худнуть

буч дієта відгуки

Сучасні ЗМІ пропонують велике безліч дієт. Суть кожної з них зводиться до жорсткого зменшення калорійності і суворим обмеженням продуктів.

Дієта, заснована на білково-вуглеводному чергуванні (БУЧ, кардинально відрізняється від інших. Система БУЧ була розроблена професійними дієтологами і тренерами спеціально для спортсменів.

хто знає, що бодибиледеры проходять період набору маси і так званої «сушки», для якої і була розроблена дієта. БУЧ допомагає знизити відсоток жиру в організмі при максимальному збереженні м’язової маси.

Білково-вуглеводне чергування (БУЧ). Опис дієти

Суть білково-вуглеводного чергування зводиться до зміни кількості споживаних вуглеводів в залежності від обраної схеми.

Інгредієнти для БУЧ дієтиТрадиційною вважається схема 2-1-1 – це означає, що перші два дні циклу будуть білковими, третій день – вуглеводний, четвертий день – змішаний. Далі цикл повторюється, поки делаемый результат не буде досягнутий. Дивіться детальне меню на тиждень та його складові.

У чому зміст цієї чергування? Організм в першу чергу переробляє глікоген, який зберігається в печінці і м’язах. Жир – запас непорушний, він витрачається в крайньому випадку. БУЧ дозволяє досягти цього крайнього випадку. Білкові дні виснажують запаси глікогену в організмі, але як тільки організм хоче подати сигнал про екстремальній ситуації – починається вуглеводна завантаження, яка поповнює запаси глікогену.

  • білковий день споживання білків становить 2-3 грама на кілограм ваги, вуглеводів – 0,5-1 грам на кілограм ваги.
  • вуглеводний день споживання білків становить 1-1,5 г, вуглеводів – 3-4 грама.
  • змішаний день кількість білків і вуглеводів на один кілограм ваги приблизно однаково – 2-3 грама.

як правильно чергувати білки і вуглеводи

Обсяг споживаних жирів не повинна бути менше 0,7-0,8 на кілограм ваги. Якщо недобираєте жири звичайними продуктами, під час БУЧ рекомендується додатково приймати риб’ячий жир.

Надто низьке споживання жирів може призвести до проблем з шкірою, волоссям та нігтями. Не знижуєте норму споживання білків нижче 1 грама на кілограм ваги, інакше зниження ваги піде за рахунок м’язів, що дуже шкідливо. На місце розтрачених м’язів заступить жир і худнути згодом буде ще складніше.

як приготувати білковий коктейль в домашніх умовахСучасні фітнес-тренери і лікарі в основному дають рекомендації для схуднення, які передбачають комплексну роботу з тілом. Скандинавська ходьба – це ідеальний варіант навантажити свої м’язи. Головне дотримуватися інструкції і пам’ятати, що існують деякі протипоказання: http://www.davajpohudeem.com/uprazhneniya/na-vozduxe/skandinavskaya-hodba/za-protiv.html

Яких результатів чекати від дієти БУЧ?

результати до і після БУЧ дієтиШвидких результатів від цієї дієти чекати не варто. Так, у перші два білкових дня зіллється вода і висок може скласти до двох кілограмів. Але відразу ж після вуглеводного дня вода повернеться, адже один грам вуглеводів в організмі утримує до чотирьох грамів рідини. Коливання ваги під час БУЧ – звичайне явище. Рекомендується зважуватися один раз на тиждень в один і той же день приблизно в один і той же час.

Нормальною є втрата одного-двох кілограмів на тиждень. Більш швидке схуднення просто шкідливо для організму! Організм не втрачати більше двох кілограмів жиру в тиждень!

Перевагою БУЧ є той факт, що йде саме втрата жирової тканини при збереженні м’язів. Більш істотні результати від дієти БУЧ можна отримати, додавши до дієти спорт.

Опитування для дотримуються БУЧ

Редакція сайту проводить опитування тільки для тих, хто реально дотримується/дотримувався цієї дієти. Нам важлива думка кожного, тому що ми хочемо дізнатися всю правду про білково-вуглеводному чергуванні і поділиться цим з нашими читатлями. Вкажіть, будь ласка, наступні дані:

  • Ім’я
  • Вік
  • Тривалість
  • Самопочуття
  • Результат
  • Інші деталі
Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *