Детокс-дієта. 3 програми очищення

Детокс-дієта. Навіщо вона потрібна?

Детокс дієта

Щодня ми піддаємося впливу безлічі отруйних речовин: використовуємо
чистячі засоби, ліки, дихаємо забрудненим повітрям, вживаємо продукти, що пройшли хімічну обробку і так далі. Наш організм намагається позбутися від них природним шляхом (при диханні, потовиділенні і сечовипусканні), але повністю впоратися із завданням він не може, йому потрібна наша допомога. Кращий спосіб – очищаюча дієта.

Ми пропонуємо 3 методики детокс-дієти.

Але не варто забувати, що жодна з них не може використовуватися тривалий час. Якщо є проблеми зі здоров’ям, спочатку слід звернутися за консультацією до лікаря.

Детокс-дієта «Фрукти і овочі»

Детокс-дієта: Фрукти і овочі

Тривалість: 2-3 дні.

Суть цієї очисної дієти в тому, що на 2-3 дні виключаються з раціону продукти, що пройшли промислову обробку, а також м’ясо і молоко. Продаються готові вироби включають в себе багато харчових добавок, які стають навантаженням для організму. Молочні та м’ясні продукти містять велику кількість білка і жиру, які відіграють суттєву роль у здоровому харчуванні, але їх важко перетравити. Тому ця дієта рекомендує харчуватися виключно сирими або вареними овочами і фруктами, уникати таких добавок, як масло або цукор.

Детокс-дієта без цукру

Детокс дієта без цукру

Тривалість: термін не обмежений.

На деякий час можна відмовитися від цукру та скоротити кількість солодощів. Це дозволить залишатися енергійним і скинути зайву вагу. Хоча спочатку дуже важко відмовитися від солодкого, але позитивний ефект на вашу імунну систему і рівень вашої енергії буде довгостроковий. Ставте метою, наприклад, 4 дні в тиждень або навіть довше, не вживати білий цукор, солодощі і булочки.

Слід перевіряти склад готових продуктів, так як вони часто містять набагато більше цукру, ніж можна припустити (наприклад, томатні соуси, супи або батончики). Щоб справитися з відчуттям сильного голоду, можна використовувати в раціоні свіжі або заморожені плоди, сухофрукти або горіхи.

Детокс-дієта гіпоалергенна

Детокс лиета - гіпоалергенна

Тривалість: від одного тижня.

Багато людей не знають, що фізичні симптоми, такі як: проблеми з травленням, висип, набряк або запалення, можуть бути реакцією на певну їжу. Тому мета гіпоалергенної дієти – простежити, як відбивається на самопочутті відмова від деяких страв і продуктів. Можливо, у вас вже є припущення, на які продукти ваш організм реагує негативно. Якщо ні, необхідно відмовитися в першу чергу від злаків, молока та соєвих продуктів і, крім того, від цукру, земляних горіхів, кукурудзи і яєць, так як вони найчастіше засвоюються погано. Протягом тижня виключаємо ці продукти. Потім можна почати повільно вводити їх у раціон один за іншим і дивитися на реакцію вашого тіла.

Резюмуємо:

Пам’ятайте, що при використанні будь-якої з цих дієт можливо відчуття втоми і занепаду сил, так як тіло зазнає процес очищення. Тому в цей період не слід піддавати себе великим навантаженням. Пийте багато, тому що вода допомагає вимити токсини з вашого тіла. Після дієти ви будете почувати себе краще, ніж до неї, і це зусилля того варте!

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *