Гузєєва схудла на зеленому кава – 38кг ~ Coffesblog.info

Здрастуйте, любі жінки! Я хочу вам розповісти історію мого перетворення з пампушкою дами в жінку з ідеальним для себе вагою. Мені хочеться поділитися з вами цією історією, щоб ви зрозуміли наскільки легко перетворити мрії в реальність. Я ж змогла скинути непотрібні 38 кг ваги, ви зможете це і ви!

Що було «до» того, як я схудла на зеленому кави

найдивніше, що я всю свою молодість дуже страждала від своєї зайвої худорлявості. Всі родичі страждальний тоном говорили: «Яка ж ти худенька!», а я дуже переживала через це. Мені доводилося придумувати різні способи для візуального збільшення своїх форм. Я дорослішала, але зайва вага, як і раніше, не погрожував мені. Я могла собі дозволити їсти будь-які солодощі і в будь-якій кількості, не переживаючи при цьому, що моя талія почне «плисти». Хіба, що з віком я перетворилася з кістлявою худенькі в справжню струнку жінку.

Все різко змінилося після пологів, вірніше навіть з початку вагітності. Моя фігура наче зійшла з розуму: я набирала вагу і, здавалося, не могла зупинитися. Разом з вагою ріс і мій апетит, я стала помічати, що їм куди більше колишнього, і мені вже все важче відмовити собі в якихось «смакоти». Як підсумок, я «поважчала» на 38 кг! Сьогодні це навіть важко собі уявити, і тільки фотографії нагадують мені цей неприємний факт.

Нерівна боротьба з ненависними кілограмами

В якийсь момент мої думки почали крутитись навколо мого минулого ваги, і я буквально заздрила сама собі. Це вже стало нав’язливою ідеєю: скинути те зайве, що я накопичила з роками. Я впадала у всі відомі мені дієти, купувалася на яскраву і кричущу рекламу всіляких засобів для схуднення, жертвувала улюбленими продуктами на користь корисних, але не шанованих мною страв. Все це було уявним заспокоєнням: я тільки на час втрачала кілька кілограмів, які чомусь тут же поверталися.

Поки донька була маленькою, я особливо не могла собі дозволити походи в різні тренажерні зали, а дієти без спортивних навантажень ніяк не могли побороти моя вага. Був час, коли відчай «накривало» мене: здавалося, що вже нічого неможливо зробити, а мої пишні форми – хрест, який мені і далі нести по життю.

Світ перевернувся для мене в один момент

Коли я майже змирилася зі своєю долею пампушки і вмовила себе звикнути до свого важкій вазі, мені зустрілася чарівна Світлана Пермякова, яка випромінювала здоров’я і вразила мене своїм схудлим тілом. Я не могла повірити, що таке можливо! Вона мені розповіла свою історію схуднення, і я вирішила, у що б не стало, випробувати не собі її метод. Він виявився напрочуд простий – потрібно було тільки пити зелений кави!

Я швидко знайшла сайт компанії, і вже дуже скоро я стала володаркою своєї першої рятівної упаковки. З цього моменту моя боротьба стала неймовірно успішною. У перші 2 тижні я звільнилася від 8 кг. Сталося це якось непомітно для мене, лише тільки речі стали говорити, що мені потрібно оновлювати гардероб, бо вони були великі.

Окрилена успішним початком, я продовжила курс, і наступний тиждень мене «полегшила» ще 7 кг. Хіба можна було повірити, що один пакетик рятівного зеленої кави в день здатен так швидко реалізувати мої мрії про схуднення? Але це було, і я була щаслива! Результати ви, милі жінки, можете спостерігати на фотографіях: вони дуже показово розповідають історію мого схуднення.

Лариса Гузєєва схудла на зеленому кави схудла на зеленому кави

Ніколи ще не було так легко і приємно скидати ненависні зайві кілограми! Перестаньте зневірятися і просто почніть насолоджуватися зеленим кави, він – найкраща зброя проти повноти!

Замовити каву з знижкою -50% можна тут

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *