Коктейль з ягід годжі і зеленої кави – Golden Mix

Коктейль Golden Mix: потужний удар по зайвої ваги

чи Існують продукти, які дійсно допомагають знизити вагу? На жаль, багато товари ніяк не впливають на процес схуднення. Деякі вироби несуть небезпеку для людського здоров’я. До їх складу входять шкідливі і неефективні компоненти. Однак розчаровуватися не варто: швидке схуднення без негативних наслідків можливо.

Коктейль Голден Мікс – унікальна новинка, яка являє собою приголомшливу суміш з таких інгредієнтів, як ягоди годжі і зелена кава. Натуральний склад даного продукту дозволяє не сумніватися в його високій якості. Вживаючи коктейль Golden Mix, ви не зіткнетеся з такими проблемами, як порушення роботи шлунково-кишкового тракту, погіршення стану волосся і нігтів, поява хронічної втоми і депресії.

Суміш зеленого кава і ягід годжі – це не тільки ефективно, але і надзвичайно корисно! Пропонуємо вам ознайомитися з основними властивостями цих компонентів.

Коктейль Ягоди Годжі і Зелений кава - Golden Mix

Про зелений кава

Суміш ягід Годжі і зеленої кавиЗелена кава містить набагато менше кофеїну, ніж класичний варіант напою. Отже, даний компонент не викликає підвищення тиску. Згідно з нещодавнім дослідженням, цей компонент дозволяє попередити порушення в роботі серцево-судинної системи, виникнення цукрового діабету. Перерахуємо корисні властивості зеленого кава:

 • Прискорює обмін речовин в організмі. В деяких випадках збільшення у вазі обумовлено саме уповільненням метаболізму.
 • Перешкоджає раннього старіння.
 • Позитивно впливає на функціонування головного мозку.
 • Знижує ризик онкологічних захворювань.
 • Усуває спазматичні болі.
 • Стимулює лімфодренаж.
 • Зміцнює волосся і нігті.
 • Виводить з організму токсини.

Крім того, зелений кава при систематичному вживанні перешкоджає засвоєнню жирів. Всього за місяць можна втратити близько 46% зайвої маси.

Про ягоди годжі

Ягоди годжі в складі коктейлю Golden MixЯгоди годжі – ще один чудовий помічник у процесі схуднення. До складу входять вітаміни і амінокислоти дозволять вам зберегти здоров’я на довгі роки. Розглянемо основні характеристики продукту:

 • Перешкоджає утворенню жирового прошарку. Це можливо завдяки такому інгредієнта, як ненасичені жирні кислоти.
 • Зміцнення м’язового корсету і зниження ризику раку.
 • Ягоди годжі допомагають позбутися целюліту будь-якій стадії.
 • Нормалізація обмінних процесів у людському організмі.
 • Ягоди активізують процес вироблення гормонів росту, що позитивно позначається на спалюванні жиру.
 • Даний продукт дозволяє запустити процес оновлення клітин і очистити організм.

Таким чином, суміш зеленого кава і ягід годжі – це найбільш результативна формула, яка допомагає не тільки скинути вагу, але і подбати про власне здоров’я.

коктейль GoldenMix входять і інші корисні компоненти:

 • Golden Mix з ягодами АсаїЯгоди асаї. Вважаються одним з кращих антиоксидантів, що доведено багатьма науковими дослідженнями. Даний продукт перевершує навіть чорницю і виноград. Отже, коктейль Голден Мікс дозволяє уповільнити процеси старіння і відмирання клітин. Також ягоди асаї допомагають підтримувати гормональний баланс в організмі. Ще одна корисна властивість – нормалізація роботи травного тракту.
 • Golden Mix з африканським мангоАфриканський манго. Прискорює метаболізм і значно знижує апетит. Є прекрасним джерелом життєво необхідних вітамінів. Завдяки цьому компоненту коктейль дозволяє значно зміцнити імунітет.
 • Golden Mix жуйка з гарцинією камбоджійськоїГарцинія камбоджійська. Цей продукт допомагає знизити рівень холестерину в крові і розігнати обмін речовин. Також він підвищує кількість серотоніну в організмі, що позитивно позначається на емоційному стані людини. Згідно з проведеними дослідженнями, люди, що регулярно вживають цей інгредієнт, їдять на 30% менше, ніж раніше. Навіть відмова від солодкого не викличе у вас ніяких проблем.

На замітку: придбати Golden Mix вигідніше, ніж зелений кава і ягоди годжі окремо

Суміш зеленого кава і ягід годжі допомагає позбавитися від зайвої ваги без будь-яких зусиль. Вам не доведеться обмежувати себе в їжі або вдаватися до посилених фізичних навантажень. Наявність додаткових компонентів дозволить наситити організм необхідними мінералами і вітамінами. Незабаром ви зможете стати не тільки привабливішою, але і набагато здоровіше. Унікальний і максимально вигідний продукт доступний поки тільки в Росії.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *