Насіння чіа «lachia для схуднення – відгуки людей і лікарів

насіння чіа відгуки

Насіння чіа «увійшли в моду» у прихильників здорового харчування і способу життя відносно недавно. Постійні покупці органічних продуктів, вегетаріанці, люди, що піклуються про баланс ваги і підтримки організму, гідно оцінили ці «зернятка». І тепер діляться враженнями про чіа на сторінках всіляких форумів.

Наша редакція просто не могла залишити без уваги такий продукт, і ми як завжди вирішили досконально розібратися – чи корисно приймати насіння чіа чи ні. А в цьому нам допоможуть ті люди, хто вже пробував на собі дію цих насіння, і ви, шановні читачі.

Загальна інформація і що нам обіцяють

користь насіння чіаЧіа – рослина родом з Південної Америки (основний ареал поширення – Гваделупа і Мексика). Довгий час було основною сільськогосподарською культурою в цих країнах. Проте з часом кукурудза, пшениця та інші «традиційні» злаки потіснили чіа.

Корисні властивості насіння чіа

виготовляється З насіння олію. Зерна можна додавати практично в будь-яку страву – від супу до десерту, можна вживати і як самостійний продукт.

Одне з важливих переваг – довгий термін зберігання насіння. Часто порівнюють з насінням льону, однак за смаковими якостями чіа явно перевершує їх.

З досліджень, проведених фахівцями щодо складу даного продукту, видно безсумнівна користь насіння:

omega 31 Це унікальний джерело Омега-3 і Омега-6 . За їх змістом перевершує рибу (наприклад, сьомгу) в рази. Більш 60% Омега-3 міститься в олії чіа. Якщо порівняти кількісні характеристики, то проти пари ложок насіння потрібно з’їсти близько 0,5 кг лосося. А, враховуючи рівень сьогоднішніх цін на рибу, не кожен може дозволити собі таке!

2 За змістом кальцію чіа просто «зашкалює»! Молоко для отримання такої кількості кальцію потрібно пити літрами, сир і сир – є кілограмами. А жменька насіння чіа дасть результат швидше. При цьому кальцій в чіа – максимально засвоюється організмом, завдяки присутності іншого мікроелемента – бору, який сприяє його засвоєнню.

3Зерна чіа містять і інші мікроелементи:

 • Калій, цинк, магній: важливі для нормальної роботи м’язів (в т. ч. і серцевої м’язи);
 • Фосфор – поряд з кальцієм підтримує кісткову тканину, зміцнює нервову систему.
 • Залізо та мідь необхідні для безперебійного функціонування ендокринної системи організму, нормалізації гормонального фону.
 • Вітаміни А і Е уповільнюють дію «вільних радикалів» – головних «винуватців» старіння організму.
 • Вітаміни групи B сприяють хорошому обміну речовин (якість, незамінне при боротьбі із зайвою вагою), підтримують в тонусі серцево-судинну систему.

Доведений позитивний ефект вживання чіа у гіпертоніків: знижуючи рівень поганого холестерину в крові, насіння чіа сприяють нормалізації артеріального тиску.

Діабетикам рекомендовано вживання даного продукту. Зерна перешкоджають швидкому всмоктуванню їжі. Тим самим сповільнюючи перетворення складних вуглеводів в цукор.

Сама по собі чіа містить мало жирів і вуглеводів, а білком, навпаки, багата. Що є важливим чинником її застосування в діабетичному харчуванні.

Віднести чіа до продуктів, що сприяють зниженню ваги, дозволяє її рекордна здатність до абсорбації. Насіння чіа вбирають рідини в 12 разів більше власної ваги.
користь насіння чіа в розчиненому виглядіЗапиваючи їх водою, отримуємо своєрідне «желе». При вживанні цієї маси, стінки шлунка м’яко обволікаються, почуття голоду надовго приглушається, організм отримує поживні речовини, якими зерна, як сказано вище, багаті. При фізичній активності таку властивість чіа допомагає довше підтримувати водний баланс організму.

Поговоримо про правду?

Ми подивилися, скільки всього корисно і хорошого в цих насінні, а тепер давайте дізнаємося, чи можуть вони похвалитися реальним результатом. Нас цікавить схуднення? Так давайте про нього і поговоримо…

Просимо відвідувачів сайту, які випробували на собі дію насіння чіа, прийняти участь в опитуванні:

 • Ім’я (нік)
 • Вік
 • В якому вигляді, як часто і скільки часу застосовували
 • Самопочуття
 • Результат (ефект застосування, чи є користь від насіння чіа)
 • Інші деталі (коментарі)

Ніяких посилань на сайти або продають сторінки! Тут ми говоримо про результати і тільки про них! Корисно чи ні вживати насіння чіа, вирішувати тільки вам, шановні читачі

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *