Оксисайз з Мариною Корпан – основні відеоуроки

Відео з уроками оксисайза від Марини Корпан
Серед дихальних гімнастик, які останнім часом стали одним з найпопулярніших методів зниження ваги, все більшу популярність набуває оксисайз. Це назва – синтез англійських слів oxygen (кисень) і exercise (вправа), тобто гімнастика являє собою комплекс фізичних вправ і особливої техніки дихання. Її поширення в Росії в основному пов’язано з ім’ям фітнес-інструктора Марини Корпан.

Марина Корпан – ініціатор просування в нашій країні дихальних методик схуднення – в першу чергу тому, що вони допомогли розлучитися із зайвою вагою саме їй. Вона успішно адаптувала для російських жінок-два американських ноу-хау – гімнастики бодіфлекс і оксисайз – і написала про них кілька книг. Марина продовжує вдосконалювати ці методики, паралельно пропагуючи здоровий спосіб життя з їх застосуванням на телебаченні, в друкованих ЗМІ, а також в Інтернеті.

Ми підготували для вас кілька відеороликів з уроками по оксисайзу, які дає Марина Корпан, а також забезпечили їх відгуками експерта. Прокоментувати відеоролики погодилася фітнес-інструктор з Санкт-Петербурга Олена Жарикова, яка вже кілька років займається викладанням різних дихальних методик.

Дивіться відеоуроки оксисайза з Мариною Корпан безкоштовно в онлайн-режимі

Урок №1

У цьому відеоуроці Марина показує вправу, яке виконується з опорою на спинку стільця. Також опорної є одна нога, іншу необхідно відвести в сторону і зігнути в коліні. Основне завдання в цій вправі – зберігати вихідне положення і дихати відповідно з технікою оксисайз. Опорну ногу слід міняти.

Коментар експерта: Це вправу можна вводити в тренування після оволодіння базою оксисайз та відпрацювання дихальної техніки. Незважаючи на те, що воно виконується в статиці, без зміни положення, воно відмінно тренує м’язи сідниць, задньої поверхні стегна, спини і преса, тримаючи їх у постійному напруженні. Важливою технічною деталлю тут є те, що опорна нога повинна бути злегка зігнута в коліні – це забезпечує необхідну ступінь напруги. У свою чергу, правильне дихання насичує м’язи киснем і дозволяє швидше спалювати жирові відкладення. Хочу додати, що цей відеоурок допоможе вам відпрацювати і розтяжку – однак перед його виконанням краще трохи порухатися, тим самим «розігрів» м’язи ніг.

Урок №2

Вправа з цього відеоуроку буде корисним для м’язів спини. Для його виконання також потрібно буде спертися на спинку стільця, після чого зробити крок назад на відстань витягнутих рук. Спину потрібно злегка прогнути, куприк підняти вгору, ноги залишаються прямими і розведеними на ширину плечей. Далі «включається» правильне дихання – причому на видиху слід втягувати живіт.

Коментар експерта: При дотриманні техніки виконання цієї міні-тренування вона виявиться надзвичайно ефективною для довгих м’язів спини. Одночасно за рахунок того, що ноги не згинаються в колінному суглобі, відбувається розтягування м’язів задньої поверхні стегна. Це допомагає краще «опрацювати» ці м’язи і зробити ноги красивими і стрункими. Для кращого ефекту розтяжки потрібно уявити, що ваш куприк тягнеться вгору і назад, в той час як руки і ноги залишаються на місці. Статичність вправи допомагає зосередитися на м’язових відчуттях і краще контролювати своє дихання.

Урок №3

Тренуємо м’язи преса – для цього нам знову знадобиться стілець з підлокітниками або крісло. Треба сісти рівно посередині між краєм сидіння і спинкою стільця, поклавши руки на підлокітники або зробивши ними упор на сидіння ззаду. Спина повинна бути прямою і не торкатися спинки стільця. Ноги слід злегка зігнути в колінах і схрестити в щиколотках, піднявши ступні над поверхнею підлоги. Протягом усього вправи необхідно правильно дихати, зберігаючи вихідну позицію.

Коментар експерта: Вправа не з легких, тому його варто порекомендувати тим, хто вже трохи «просунувся» в оволодінні технікою оксисайз і готовий до більш серйозних навантажень. Засвоївши цей відеоурок, ви зможете відмінно підтягнути свій прес. Хочу нагадати, що оксисайз особливо корисний для черевних м’язів, які ви тренуєте не тільки за допомогою фізичних зусиль, але і завдяки правильній постановці дихання. Крім того, при виконанні цієї вправи задіяними виявляться і м’язи передньої поверхні стегна. А правильна постава допоможе в цілому зміцнити ваш м’язовий корсет.

Урок №4

Цей урок знайомить нас з двома вправами, тренують м’язи рук – біцепс і трицепс. Техніка їх виконання схожа – ці вправи аналогічні віджимань від вертикальної опори, а різниця простежується лише в постановці положенні рук і ступень. Для зміцнення біцепса необхідно спертися об стіну широко розвівши руки – при цьому ступні знаходяться приблизно в метрі від стіни і притиснуті до підлоги. Трицепс тренують схожим чином – потрібно лише зрушити руки ближче і піднятися на носочки. В обох випадках лікті зігнуті, як при віджиманнях, а тіло і ноги утворюють пряму лінію. Зафіксувавши таке становище, «запускаємо» подих оксисайзу.

Коментар експерта: Приклад Марини показує, що тренуватися можна не тільки вдома, але і на природі, головне – знайти підходящий «снаряд». Краще всього виконувати вправи для верхньої частини тіла в комплексі, а не тренувати якусь одну групу м’язів. Це допоможе тілу стати більш гармонійним. Я хочу порадити тим, хто збирається попрактикуватися з цього уроку, приділити особливу увагу не тільки постановці дихання, але й техніки виконання фізичних вправ, для того щоб навантаження розподілялася правильно. Не забувайте як би «підкручувати» таз, щоб уникнути прогину в попереку.

Урок №5

У ході цього відео по оксисайзу Марина Корпан знайомить аудиторію з основами дихання нон-стоп. Послідовно демонструються різні вправи, що входять в комплекс нон-стоп.

Коментар експерта: Цей урок буде ідеальний для тих, хто ще нічого не чув про методику оксисайз, але хотів би знизити свою вагу. З нього конкретна людина може дізнатися про переваги цієї гімнастики і визначити, чи підійде вона йому чи ні. Фактично це індивідуальна видеотренировка під керівництвом інструктора Марини Корпан, на самому початку якої тренер чітко ставить мету і пропонує їй слідувати. Великими перевагами цього заняття я вважаю послідовність і наочність, а також попередження можливих помилок.

Підводимо підсумки

Отже, підсумовуючи все сказане експертом за час спільного перегляду відеоуроків оксисайза з Мариною Корпан, можна з упевненістю сказати, що:

  • гімнастика оксисайз досить ефективна для зменшення обсягів тіла, так як являє собою оптимальне поєднання навантаження на м’язи і стимулює спалювання жиру дихання;
  • комплекс вправ оксисайз побудований таким чином, що дозволяє задіяти всі м’язи тіла при їх виконанні;
  • тренування за методикою оксисайз не вимагають спеціальної екіпіровки або спортивних снарядів, дозволяючи працювати над своїм тілом на відкритому повітрі – що, безумовно, збільшує їх користь.

Тим, хто в прагненні до ідеального тіла вирішив взяти в союзники оксисайз, варто запам’ятати, що:

  • приступаючи до тренувань, необхідно дотримуватися правильну постановку дихання і техніку виконання вправ;
  • вправи краще всього виконувати послідовно відповідно до ступеня їх складності і збільшення навантаження.

zavodnaya-step-aerobika-i-bystroe-pohudenie-2-346Хочете дізнатися більше про методику оксисайз та її ефективності? Вас чекає окремий випуск, докладно описує та ілюструє всі основні вправи оксисайза. Крім того, ті, хто хочуть оцінити дієвість цієї гімнастики на прикладі реального досвіду інших людей, можуть ознайомитися з відгуками, результатами оксисайза, фото випробували на собі цей метод (до і після).

Спростити ці завдання допоможуть відеоуроки від Марини Корпан, що наочно демонструють методику оксисайз за принципом «від простого – до складного» і допомагають впоратися з власними помилками.

Якщо ви вже займалися за методикою Марини і вам є, що сказати, раді вашим коментарям і критичних зауважень.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *