Рідкий каштан для схуднення. Відгуки лікарів і фахівців

Хто бере участь:

Лікарі-дієтологи Київа, Харкова, Львова, Мінська, Будапешта і Стамбула.

Так само ви можете ознайомитися з відгуками тих, хто схуд або ще в процесі .

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения
 1. online90x90 (14)
  Валерія Павлівна, анестезіолог. Київ

  Хоч я і не дієтолог, а анестезіолог, з препаратом я знайома. Дізналася я про нього від однієї з пацієнток. Діло було так.

  Вона прийшла на консультацію щодо проведення операції, вага у неї був дуже великий, операція була дуже ризикованою, вона просто не могла прокинутися від наркозу.

  Варіант був один, скинути за місяць більше 15 кг. Крім проблем з вагою у неї був підвищений гематокрит. Загалом, все було дуже складно, лікарі боялися класти її на операційний стіл, ризик був занадто великий.

  Ми не бачили її місяць, коли вона прийшла ніхто її не впізнав. На порозі консультативного кабінету з’явилася помолоділа і дуже помітно струнка жінка, яка і виявилася тієї самої, з солідною вагою і високим показником гематокриту. На її «оглядини» покликали всіх, хто був у комісії, яка дала їй термін 4 тижні для схуднення, кілька людей просто аплодували, жінку було не впізнати.

  Я не буду говорити, що вона одна така, таких багато, вони ставлять перед собою мету і йдуть, ось тільки якою ціною.

  Мені було дуже цікаво, як лікаря і як жінці дізнатися, чим же вона пожертвувала, ставши такий худий і привабливою. У відповідь на моє запитання я почула дивну історію про рідкому каштані, я як лікар не повірила, як жінка зацікавилася.

  Операція пройшла успішно, після неї в бесіді з дочкою я знову підняла питання про те, як схудла пацієнта, вже з чистої цікавості. У відповідь почула знову історію про каштані.

  Довго ми ще з колегами обговорювали цю історію. Сьогодні, напевно, кожен другий з нас приймає рідкий каштан. Хтось хоче постройнеть і покращати, хтось вирішив почистити організм і позбавити від проблем зі здоров’ям, хоч ми і лікарі, ми в першу чергу люди, а значить, теж хворіємо.

  Властивості каштана вражаючі, він займається регенерацією клітин, благотворно впливає на лімфатичну систему людини, насичує кров киснем і знижує вагу, не порушуючи жодних обмінних процесів, швидше навпаки, стимулюючи їх.

  Як не крути, природа здатна вилікувати від багатьох хвороб, навіть якщо медицина безсила.

 2. online90x90 (1)
  Ольга Семенівна, психотерапевт. Дніпропетровськ

  Я веду групу, в якій дівчатка можуть поговорити про свої проблеми з зайвою вагою. Вона розташовується при фітнес-центрі і вже дуже давно крім вправ дівчатка беруть рідкий каштан – це відмінний допоміжний засіб, який дозволяє досягти своїх цілей за короткий проміжок часу.

  Від себе скажу, що буквально щодня бачу, як змінюються відвідувачки центру, вони не просто худнуть, вони стають здоровіше, красивіше, свіже. Багато хваляться. Що пропали проблеми з кишечником, у кого-то нормалізувався сон, хтось забув, що таке варикоз і болі в ногах. Позитивних моментів маса і я дуже цьому рада.

  На тренуваннях покращилася витривалість, зменшилася тяга до їжі.

  Глянувши на них, я теж вирішила приймати препарат. До цих пір не шкодую. Основним показником дієвості кошти для мене стало зменшення венозної сітки на ногах, а це означає, що п’ятирічні процедури, крему і мазі не змогли зробити того, що зробила препарат за пару-трійку тижнів.

  Я вважаю, що це вже перемога – моя перемога. І все завдяки рідкому каштану.

 3. online90x90 (9)
  Зінаїда Петрівна

  Добрий день, прочитала масу відгуків лікарів і вирішила від себе написати невеликий пост.

  За фахом я лікар-гінеколог з величезним стажем. Всі, хто до мене звертається, мають не тільки зайву вагу, але і різні інфекційні захворювання. Різні запальні процеси, гормональні дисфункції і найсумніше – це відсутність дітей, не тому що не хочуть, а тому що не можуть.

  Всі перераховані захворювання і не тільки катастрофічно впливають на дітородну функцію, на стан організму, на вагу і настрій жінки.

  Про каштані я знала з власного досвіду, тому сміливо і впевнено давала рекомендації щодо прийому цього препарату. В однієї з пацієнток була призначена інсемінація, процедура не дуже приємна, але дозволяє зачати дитину. Оскільки вона була із зайвою вагою і мала гормональні проблеми, я запропонувала їй в якості експерименту приймати каштан. З її згоди ми почали процес втрати ваги, регулярно проводили аналізи для спостереження за станом організму.

  Вже через місяць її складно було впізнати, вона скинула майже 8 кг, що було навіть більше необхідного, але це зовсім не заважало майбутньої процедури, гормональний фон покращився, так що перед зачаттям не довелося додатково пити ліки.

  Скажу одне, у моїй практиці це рідкість, але лише одна процедура інсемінації дозволила пацієнтки завагітніти, зазвичай, доводиться робити кілька. Я задоволена результатом, а пацієнтка поза себе від щастя була.

  Тепер я рекомендую це засіб і як препарат, який допоможе підготувати організм до майбутнього материнства

 4. online90x90 (2)
  Олена Павлова, дієтолог. Київ

  Мій досвід в дієтології більше 10 років, на даний момент я практикую в одній з провідних клінік столиці. За час моєї довго практики я бачила масу людей, чоловіків і жінок, яким була потрібна професійна кваліфікована допомога у виборі комплексної програми, яка б допомогла скинути зайву вагу або якось зупинити його набір.

  Поява рідкого каштана викликало переворот у моїй практиці. Раніше я завжди з обережністю сприймала позитивні відгуки і рекламні компанії коштів, які «нібито» допомагають схуднути. Однак прочитавши купу відгуків, провівши певні дослідження, протестувавши препарат на собі, я зрозуміла, що це справжня знахідка. Крім нормалізації ваги він благотворно впливає на весь організм, в той час як інші засоби і препарати допомагаючи скинути вагу, можуть зашкодити іншим органам.

  Його можна використовувати в комплексі, паралельно з дієтою або як самостійний засіб для зниження ваги. Засіб наситить організм корисними речовинами і мікроелементами, яких дуже часто не вистачає.

  Ніяких негативних відгуків не пишу, оскільки цілком впевнено, що дієвий засіб. Я як лікар раджу використовувати його постійно. Завдяки натуральним компонентам і повністю натуральному складу протипоказань у кошти не буде.

 5. online90x90 (14)
  Карина, дієтолог. Ужгород

  Стаж моєї роботи 7 років і кожен день цього терміну я спостерігаю перетворення Попелюшок в прекрасних принцес, роботи їм вистачає, але для досягнення результату вони готові на все.

  Мене надихають ці люди, я готова кожному поставити пам’ятник, адже їх праця настільки великий, сила волі і духу настільки крепу, що їм може позаздрити будь-який спортсмен або атлет.

  Ось уже рік у своїх програмах я рекомендую використовувати каштан, причина в тому, що він позитивно впливає на весь організм. Як правило, основною проблемою зайвої ваги є неправильний обмін речовин, так от прийом каштана його фактично приводить в норму, а це означає, що без використання хімічних препаратів і операцій можна змусити організм, навіть не змусити, а допомогти організму і обмінним процесам «згадати» про своїй правильній роботі. Вага йде, практично сам по собі.

  перший дзвіночок того, що препарат працює це шкіра , її стан нормалізується швидше всього і якщо вага сходить трохи повільніше, то на шкірі відразу видно зміни. Вона очищається, перестає блищати і лисніє, зникають прищі і вугри . Це відмінний показник для тих, хто вирішив раз і назавжди змінити своє бачення життя і своєї фігури.

  Налагоджується робота кишечника , це також важливий показник, тобто правильно переварені і засвоєні продукти зможуть правильно, а головне вчасно і без проблем вийти, що не створить дискомфорту, здуття або болі в шлунку або кишечнику. Для людей із зайвою вагою це дуже важливо.

  По своєму досвіду скажу, що якість життя пацієнта поліпшується на 30% вже через місяць прийому препарату. Для мене як для лікаря це дивно і дивно, але я рада, що такий препарат є.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *