Рідкий каштан в Україні

Чи можна у вас замовити з доставкою додому? А то у нас в Україні немає його ніде.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

 1. online90x90 (17)
  Юлія 24

  Давно хотіла схуднути, але нічого не могла знайти відповідного… Мені подруга порадила спробувати це засіб, сказала, що він їй допоміг і результат видно через короткий час. Загалом, вона мене так зацікавила і я надумала ризикнути, замовила. Доставили за 7 днів, що цілком швидко!

  Через деякий час, я почала помічати в собі не великі зміни, але не надала цьому особливого уваги. І ось, пішов вже 2 місяць вживання цього засобу — я дійсно побачила на своїй фігурі значні поліпшення. Так зраділа! І продовжувала пити далі. І ось, зараз мене просто не дізнаються друзі, моя фігура стала чудовою! Я схудла на 11 кг!

  Я ніби народилася заново, а чоловік просто без розуму від мене!

  І хочу звернутися до тих дівчатам/жінкам, які досі шукають ефективного методу, то я його вже знайшла, а так само раджу і Вам спробувати! Результат буде на очах. Удачі і будьте щасливі!

  Reply
 2. online90x90 (6)
  Ріша

  Питання схуднення постало переді мною після народження дитини. До пологів при зростанні 168см я важила 54кг, а ось після вага підскочив до 63кг. Під час годування груддю про схуднення мови не було, адже малюкові потрібно поживне молоко. А ось після скасування грудного вигодовування я серйозно зайнялася питанням схуднення.

  Переглянула багато різної інформації про дієти. Суворий контроль їжі точно не для мене. Тому я вирішила трохи обмежити себе в харчуванні, а для досягнення кращого результату скористатися додатковими засобами. І ось в якості такого засобу я вибрала рідкий каштан. Мені дуже сподобався не тільки натуральний склад, але і легкість застосування. Я вживаю його двічі в день — вранці і ввечері. Просто додаю по 1/2 чайної ложки в чай. Якогось сильного смаку або запаху він не додає, тому п’ю без проблем.

  За 3,5 місяці щоденного вживання рідкого каштана я схудла на 6кг. Вважаю, що це дуже хороший результат, тому що для мене миттєвий ефект завжди сумнівний. Адже вага, який швидко пішов, швидко повертається. А тут все поступово. Також у мене нормалізувався обмін речовин, який останнім часом став уповільненим. А ще мене дуже порадувало те, що у мене зовсім пропали різного роду висипання на шкірі, які переслідували мене щомісяця.

  Тепер моє обличчя чисте, я навіть від тонального крему зовсім відмовилася.

  Я дуже задоволена досягнутим ефектом. Буду і далі використовувати цей засіб!

  Reply
 3. online90x90 (2)
  Наталія, консультант

  Так, дійсно у нас є доставка до вашої країни.

  Reply

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *