Рідкий каштан для схуднення – реальні відгуки лікарів

Думка лікарів про препарат рідкий каштан

Що таке рідкий каштан? Засіб, який допоможе швидко схуднути без відмови від звичного раціону харчування або черговий маркетинговий хід?

Якщо вірити рекламним описами препарату, то рідкий каштан – це порошок, в основу якого входить гуаранін. Гуаранін добувають із зрілих плодів лианообразного екзотичного рослини гуарана, що виростає в Латинській Америці. Цей Компонент вже давно є популярною складової в багатьох видах спортивного харчування, так як вважається потужним енергетиком, додає сил і витривалості.

Але на цьому склад диво-засоби для швидкої корекції ваги не закінчується. У рідкий каштан включені наступні елементи:

 • Теобромін;
 • Теофілін;
 • Вітамінно-мінеральний комплекс.

Що кажуть лікарі про склад рідкого каштана

Теобромін – це продукт переробки какао, є алкалоїдом пуринового ряду. Дана речовина надає збудливу дію на серцевий м’яз, схоже з впливом звичайного кофеїну. Також теобромін володіє сечогінною дією.

Теофілін володіє цілим рядом впливу на організм людини:

 • Спазмолітичну;
 • Бронхолітичних;
 • Протиастматичним;
 • Вазодилатирующим;
 • Кардіотонічну;
 • Діуретичною.

Досить дивний склад речовин для препарату, який позиціонується як абсолютно безпечний і без побічних ефектів. Та і ціна сього засоби не маленька – більше 20 доларів за невелику упаковку.

не Можна вірити всьому тому, що написано в рекламних статтях. Написати можна все, що завгодно. Щоб точно розібратися в тому, допоможе рідкий каштан схуднути і настільки він безпечний як пишуть, наша редакція вирішила провести власне маленьке розслідування.

Ми не будемо висловлювати власної думки, краще звернутися за допомогою до фахівців, які точно знають, чим може обернутися схуднення з цим препаратом і наскільки він безпечний.

Думку дієтологів про рідкому каштані

Зуєва Олена веде обговорення рідкого каштана
Дієтолог Зуєва Олена

не знайшла в прийомі даного препарату нічого небезпечного. На її думку, рідкий каштан показаний тим людям, які постійно страждають від синдрому хронічної втоми або занепаду сил.
Це препарат є досить потужним енергетиком, який допоможе людині відновити сили і знову відчути себе бадьорим і енергійним.

Що стосується проблеми зайвої ваги, то втратити його сидячи на дивані, поїдаючи бутерброди з плюшками, чергуючи їх рідким каштаном – не вийде. Це засіб добре працює тільки в тому випадку, якщо людина повністю переглядає свій раціон харчування і активно відвідує тренажерний зал.

Енергетик збільшує ефективність занять спортом більш ніж на 20-25%. Але, рекомендує не перевищувати визначену денну дозу препарату, щоб не спровокувати цілий ряд побічних ефектів. Знайти її думку про препарат можна за адресою: http://www.doctor-diet.ru/2014/06/zhidkij-kashtan-dlja-pohudenija-otzyv.html

відгуки лікарів про рідкому каштані
Лікар-дієтолог
Вадим Жилюк

висловлюється про даному препараті двояко: у рідкого каштана є плюси і мінуси, але потрібно з обережністю приймати цей засіб.
Медик в першу чергу розвіяв кілька міфів про магічний вплив цього препарату на організм худне людини.

Перший міф свідчить про те, що рідкий каштан здатний знищувати жирові клітини. Лікар спростував це твердження. При схудненні змінюється обсяг жирової тканини, але ніяк не кількість.

Другий міф – це імуномодулюючі властивості препарату за рахунок підвищення працездатності і активності. Гуаранін по впливу на організм схожий на звичайний кофеїн, але ж при простудному захворюванні лікарі не радять зміцнювати імунітет чашкою кави.

Вадим Жилюк не спростовує ефективність цього препарату, але тільки в тому випадку, якщо разом з прийомом каштана людина дотримується дієти і постійно піддає себе фізичним навантаженням.


Доктор Людмила Денисенко
, член Національного товариства дієтологів

порівняла заходи щодо поширення рідкого каштана з відомими махінаціями Остапа Бендера.

В першу чергу лікар спробувала з’ясувати, де і хто виробляє це засіб. Відповіді так і не знайшла. Пошук реєстрації цього БАДа у Федеральному Реєстрі Біологічно активних добавок нічого не дав – цей препарат в ньому не значиться.

Далі лікар пише про те, що препарат не відомий ні в Америці, ні в Європі. І більше того, гуарана зовсім не вивчене речовина і немає ніяких досліджень, які підтвердять її «благотворний вплив на організм».

Стаття Людмили рясніє різними підтвердженнями абсолютної даремністю рідкого каштана і навіть наведені приклади, в яких можна знайти інформацію про те, що препарат небезпечний для здоров’я. Ось посилання:
http://www.abcslim.ru/articles/1501/zhidkij-kashtan/

Думка наукового консультанта лікаря-дієтолога Ольги Сергєєвої Юріївни
Лікар дієтолог ділиться своїми спостереженнями про рідкому каштані

також не надто захоплений про даному препараті. Лікар посилається на те, що не доведено безпеку та ефективність даного засобу.
Фахівець стверджує, що протипоказань у препарату набагато більше, ніж позитивних впливів. Але, на думку лікаря, прийом гуарани може стати поштовхом до зміни харчового поведінки, стимулом для занять спортом.

Протипоказання до застосування рідкого каштана

широко розрекламованого препарату рідкий каштан є цілий ряд протипоказань, які не варто ігнорувати. До захворювань, при яких приймати засіб заборонено, відносяться:

 • підвищений тиск;
 • алергічні реакції або непереносимість компонентів препарату;
 • захворювання ШКТ;
 • епілепсія;
 • хвороби серцево-судинної системи;
 • серцева недостатність;
 • перенесені інсульти або інфаркти;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • ниркова недостатність.

Висновки

Думки фахівців про даний препарат не можна назвати позитивними і захопленими. Всі лікарі впевнені, що якщо рідкий каштан і буде допомагати худнути, то тільки з допомогою фізичних вправ і збалансованої дієти.

Але якщо дотримуватися раціон харчування і постійно займатися спортом, то і рідкий каштан і зовсім не потрібний. Виходить, можна скинути зайву вагу без препарату.

Якщо все ж думки лікарів не переконали вас, шановний читачу, в неефективності цього кошти, то тим, хто готовий ризикнути здоров’ям потрібно строго дотримуватися рекомендацій щодо застосування.

Не перевищувати денну дозу і не можна пити рідкий каштан тим, хто перебуває у групі ризику протипоказань.

Наша редакція звертається до медиків, які читають цю статтю – скажіть, що ви думаєте з цього приводу. Чи варто приймати препарат або у вас є позитивні відгуки і приклади?

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *