Рідкий Каштан для схуднення: Відгуки, опис, ціна, де замовляти

Опис продукту «Рідкий Каштан» на основі гуарани для схуднення

У сучасному світі проблема зайвої ваги охоплює все більшу кількість населення і набуває глобальних масштабів. Відсутність можливості повноцінно і правильно харчуватися і гіподинамія, стали повсякденною реальністю для переважної кількості людей. В результаті, в людському організмі порушується нормальний обмін речовин, внаслідок чого відбувається накопичення і відкладення жирових відкладень.

Крім огрядності і естетичної непривабливості, порушення обміну речовин має набагато більш серйозні наслідки: порушення функціональності серцево-судинної системи, гіперхолестеринемія, проблеми з ендокринною системою і нирками. В результаті ожиріння призводить до розвитку різноманітних захворювань, таких як безпліддя, інфаркти, цукровий діабет, інсульти та багато інших. Наявність надлишкового жиру в людини є однією з основних причин ранньої смертності.

Проте не все так безнадійно, вирішить проблему зайвої ваги «Рідкий каштан» для схуднення.

Рідкий каштан для схуднення - відгукиДія «Рідкого каштана»:

 • Підсилює імунітет;
 • Знищує жирові відкладення на клітинному рівні. Виводить жир з організму природним шляхом, збільшуючи природний витрата енергії і підвищуючи обмін речовин;
 • Відновлює життєві сили;
 • Очищає організм, відновлює оптимальний баланс речовин в організмі;
 • Стимулює фізичну активність;
 • Знижує апетит і сприяє правильному засвоєнню їжі, нормалізує травлення;
 • Підвищує тонус організму;
 • Підвищує витривалість;
 • Гіпоалергенний, за рахунок натуральних компонентів, що входять до складу препарату;
 • «Рідкий каштан» для схуднення практично не має протипоказань.

Замовити «Рідкий Каштан»

Рідкий каштан відгуки:

Анна, 48 років:

Дивилася передачу “Жити здорово”, ? розповідали про Рідкий каштан: що цей плід корисний для печінки і імунітету.

Склад:

 1. Основний компонент – гуаранін;
 2. Теобрамин;
 3. Теофілін;
 4. Вітаміни і мінерали: сапонін, аміди, натрій, ресін, магній, кальцій, калій, B1;
 5. Антиоксиданти.

Гуаранін – найближчий родич кофеїну, з тією різницею, що його зміст в Гуаране набагато вище. Всмоктується він в протягом декількох годин, більш рівномірно, і на відміну від кави,гуарана, що входить до складу препарату «Рідкий каштан», не викликає печію, не подразнює ШЛУНКОВО-кишкового тракту і не має протипоказань при захворюваннях шлунка і кишечника.

Рідкий каштан відгуки (фото опубліковані з дозволу):

Рідкий Каштан відгукиДарина, 37 років:

«Ягоди гуарани їла для підвищення імунітету. Смак цікавий, незвичайний, але їх важко дістати. Шукаю, де купити «Рідкий каштан», хочу схуднути».

Гуарана в «Рідкому каштані»

Гуаранін – це не що інше, як витяжка з екзотичної рослини гуарана.

Гуарана в природі – кущі вічнозеленого типу, що відноситься до сімейства Sapindaceae. Основним місцем зростання є басейн річки Амазонка в Венесуелі і Бразилії. Її декоративні представники розкидані по всій території прилеглих районів. Разом з тим, рослина багато років вирощують у промислово-технологічних цілях. Основним постачальником гуарани в інші країни, монополістом у цьому відношенні, ? є Бразилія.

В процесі переробки в основному використовуються ягоди, що представляють собою червоно-жовті овали, які містять одне або два насіння, розміром з маленьку виноградину. З п’ятирічного куща гуарани збирають близько двох кілограмів ягід. Саме вони і виступають в якості сировини для харчової промисловості.

Найбільш популярна гуарана в спортивному світі. Вона використовується як один з компонентів спортивних добавок і відіграє роль джерела чистого кофеїну.

Таким чином, гуарана, що входить до складу препарату «Рідкий каштан», дарує при прийомі енергію, підвищує концентрацію, покращує продуктивність і прискорює ліполіз – процес спалювання жиру. З цієї причини розробники спортивно харчування стали рекомендувати рідкий каштан для схуднення.

Саме багаторічний позитивний досвід спортивного харчування став основою для розробки препарату «рідкий каштан» для схуднення.

Швидкий ефект і безпека застосування харчової добавки зробили її популярною у всьому світі. Купити рідкий каштан тепер можна і в Росії.

Рідкий каштан відгуки:

Катя, 25 років:

«Довго сумнівалася – купити рідкий каштан чи ні. До нього посадила кишечник на Редуксине, тепер шкодую. Купила, ефект є, покруче ніж годжі або зелений кави, але це чисто моя думка звичайно»

Сертифікат відповідності - Рідкий каштан

Ціна курсу: 1188 руб

Замовити «Рідкий Каштан»

Рекомендації:

 1. Купити Рідкий каштан можуть люди з зайвим апетитом і малорухливим способом життя.
 2. Унікальний склад рідкого каштана – витяжка з ягід гуарани, покращує обмінні процеси, припиняє набір зайвої ваги і повертає вага до нормальних показників.
 3. За рахунок оптимально підібраних компонентів препарату, гуарана в «Рідкому каштані» нормалізує і оптимізує роботу серцево-судинної системи, за винятком випадків, коли пацієнт має захворювання серця.
 4. Покращує зір за рахунок вмісту бета-каротину.

Як пити «Рідкий каштан»

Гуарана, що є основним компонентом «Рідкого каштана», – абсолютно безпечна речовина. Разом з тим, прийом препарату повинен бути строго дозованим.

Приймають його з водою, чаєм, соками, йогуртами, кашами або будь-якої іншої їжею два рази в день по половині чайної ложки.

Рідкий каштан в схудненні – ви за чи проти?


 • 4895
  голосів

 • 631
  голосів
Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *