Спрямовуємо всі сили на боротьбу з галіфе

Дівчина робить випади з гантелями

Кожна друга представниця прекрасної статі замислюється над вирішенням питання, як прибрати галіфе. Зона стегон турбує наявністю жирових утворень, накопичення яких призводить до візуального зміни контуру стегна.

Подібне явище і прийнято називати галіфе. Проблема в цій області може бути усунена за допомогою комплексу заходів, спрямованих саме на зменшення жирових прошарків на ногах.

Зміст

 • 1 Правильний вибір дієти для боротьби з галіфе
 • 2 Прибираємо зону галіфе при мінімальній прошарку жиру
 • 3 Боротьба із зоною галіфе при високому ІМТ
 • 4 Як боротися з галіфе в домашніх умовах?
 • 5 Можливо прибрати галіфе в тижневий термін?

Правильний вибір дієти для боротьби з галіфе

Істина полягає в тому, що спеціально розробленої дієти, яка швидко усуне недоліки зони стегна, як такої не існує. Широко розрекламовані, вузькоспрямовані режими харчування є нічим іншим, як дієтами з низьким і середнім вмістом калорій. Тобто впоратися з точковою проблемою можна тільки шляхом загальної нормалізації режиму харчування.

Вибір системи живлення визначається, ґрунтуючись на початковому стані організму і занедбаності проблеми в цілому.

Прибираємо зону галіфе при мінімальній прошарку жиру

Дівчина вимірює стегнаДля дівчат з показниками індексу маси тіла в межах норми, але з наявністю видимої прошарку в області стегон, необхідно враховувати той факт, що швидко втрачений вагу для них обернеться втратою м’язової маси. А значить, замість вирішення проблеми додасться ще і в’ялий вигляд шкірних покривів.

Тому всю свою увагу варто зосередити на поступовому зменшенні калорійності їжі і послідовному впливі на зону галіфе, грамотно підібравши вправи.

Розрахунок втрати маси тіла повинен проводитися виходячи з пропорції: не більше 500 грам в тиждень. Такий спосіб допоможе домогтися фіксованих результатів і збереже пружність шкіри. Під дані вимоги ідеально підходить середземноморська дієта. Вона передбачає поділ прийомів їжі на більшу кількість разів, наприклад 5-6. Але має дуже лояльною підбіркою продуктів.

Таким чином, в день можна вжити:

 • порцію каші і дві порції хліба;
 • дві порції риби або пісного м’яса;
 • кілька порцій свіжих фруктів;
 • необмежену кількість овочів;
 • дві ложки оливкової олії.

Одна порція, в даному випадку, прирівняна до 100 грам продукту.

Боротьба з зоною галіфе при високому ІМТ

Масаж стегонКоли проблемна зона галіфе пов’язана з високою масою тіла, необхідно більш послідовно підходити до вирішення цього питання. В даній ситуації терміново впоратися з проблемою точно не вдасться.

Необхідний комплексний підхід, в основі якого буде повна зміна раціону харчування. Але перш ніж робити подібні заходи варто звернутися до ендокринолога, а можливо, ще й до гінеколога для визначення стану організму перед початком процесу. І для отримання рекомендацій, як уникнути можливих ризиків, пов’язаних з різкою зміною ваги тіла.

Як прибрати галіфе при наявності усталених жирових відкладень в надмірній кількості? Найдоцільніше скористатися низкоуглеводной дієти. Сумарний склад вуглеводів на добу буде дорівнює 2 грама, така ж кількість білків і 0,5 грам жирів.

Розрахунок ведеться на один кілограм маси тіла. Таке співвідношення дозволить вживати близько 1500 кілокалорій на день, що є повноцінним харчуванням. Жінка не буде відчувати почуття голоду. Вага буде йти переважно з жирових запасів, з найменшою втратою м’язової маси.

Дівчина в джинсовій спідниціАле, варто враховувати, що виконуючи важкі вправи з періодичністю до п’яти разів на тиждень, слід збільшити частку жирів до одного грама на добу. Це може бути одне курячої яйце або 100 грам жирної риби.

Приблизний раціон на добу (порція дорівнює 100 грамам):

 • сніданок може складатися з порції сиру і чашки кави. На додаток йдуть ягоди і кілька дієтичних хлібців;
 • другий сніданок: білковий йогурт і одне яблуко;
 • обід повинен містити порцію каші з будь низкоуглеводной крупи, рибу або м’ясо на вибір і овочі;
 • на полуденок можна випити протеїновий коктейль або замінити його сиром і кефіром;
 • вечеря повинна бути легким. Це можуть бути морепродукти і зелені овочі.

Салати можна заправляти тільки оливковою або соняшниковою олією.

До режиму харчування потрібно в обов’язковому порядку додати фізичні вправи. Добре якщо це буде легкий спорт: фітнес або пілатес. Вправи теж повинні бути дозованими. Наприклад, не більше трьох разів на тиждень. Організм не повинен бути виснаженим.

Як боротися з галіфе в домашніх умовах?

Як прибрати галіфе, якщо недостатньо вільного часу для відвідування тренажерного залу. З проблемою можна боротися і в домашніх умовах. Існує певна методика, завдяки якій впливу спрямовані саме на проблемну зону. Тренування спрямовані на максимальний витрата енергії. Добре дотримуватися періодичність занять не частіше трьох разів на тиждень. Організм повинен мати можливість швидко відновитися.

Малюнок вправи для ніг і стегонВправи:

 1. Самим ефективним вправою, що впливає на зону стегна, є присідання.
  Важливо дотримуватися правила його виконання. Ноги на ширині плечей. При спуску сідниці повинні бути максимально наближені до поверхні підлоги. У нижній позиції на видиху проводиться випад ноги в сторону. Робити вправу треба швидко, даючи можливість м’язам прийняти максимальну напругу і тим самим активізувати обмінний процес. Повтор вправи 10 разів для початкового рівня, плавно переходячи до 25 разів для кожної сторони.
 2. Мах ноги вперед з затримкою.
  При перших спробах краще виконувати вправу біля стіни, в якості опори. Витягнувши ногу вперед, виконується присідання, потім плавний підйом. Кількість повторень залежить від витримки. Для початку буде достатньо п’яти.
 3. Махи ногами вбік – легкі вправи.
  Руки повинні знаходитися на поясі, спина рівна. Повтори від 10 до 25 у фіналі.

Можливо прибрати галіфе в тижневий термін?

Справді, питання про те, як прибрати галіфе, та ще й за тиждень, може мати позитивну відповідь. Вся справа в тому, що наявність в зоні галіфе стегна може бути обумовлено надмірним скупченням рідини. Природно, такі нюанси бачить тільки сама власниця. Так як рідина не впливає на сильно виражені викривлення контуру жіночого тіла.

Все, що потрібно зробити, щоб позбутися від проблеми за тиждень це:

 • обмежити споживання солі в будь-якому вигляді (у тому числі і маринованої продукції);
 • не застосовувати важкі фізичні вправи в цей тиждень;
 • відвідати лазневі процедури і неодмінно плавати в басейні.

Бути красивою – це праця. Володіючи знаннями як ефективно прибрати галіфе і при цьому зберегти своє здоров’я – можна починати діяти і реалізувати свою мрію про ідеальну, підтягнутою фігурі.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *