Сироїдіння відгуки та результати особистої історії

відгуки та результати сироїдіння

Зміст

  • 1. Моя історія
  • 2. Шкода сироїдіння
  • 3. Відгуки на сироїдіння, які я знайшла в Інтернеті
  • 4. Підведемо підсумки?

Сироїдіння або харчування сирою рослинною їжею – це буквально тренд останнього часу. Жива їжа – це не просто спосіб схуднути, а новий образ життя, перехід на якісно інший рівень харчової піраміди. Зцілення від усіх хвороб, стрімке омолодження і рішення всіх проблем із зовнішністю і енергетикою. Перспектива приваблива, але переходити на якісно інше меню треба строго поступово і поетапно, як це зробити дізнайся тут, щоб уникнути стресу для психіки й організму.

Моя історія

На сироїдіння я перейшла від повної безвиході. Перейшла в один день. Мої здоров’я та психологічні стан на той момент були в повному колапсі. Я пережила дуже сильний стрес, і в мене почалися сильні психосоматичні болю в грудях, спині, голові, а шию взагалі сдавливало і горло пережимав. 2 роки я страждала від нервового кашлю, який ніяк не діагностувався і нічим не лікувався.

результати сироїдіння до і післяЯ спала по 10-12 годин на день і постійно страждала від сонливості, млявості, апатії, небажання нічого робити, здійснювати свої цілі і мрії. Після пережитого я не могла спілкуватися, у мене було хронічне відчуття провини, страхи, комплекси, низька самооцінка.

Після переходу на сироїдіння у мене 3 доби страшно боліла голова, потім головні болі (колишні до цього постійними) пройшли і більше не з’являлися. Я перестала боліти вірусними захворюваннями, хоча до цього хворіла 5-6 разів на рік.

У стоматолога не була вже 2 роки. Волосся перестали випадати. Пішов якийсь відсоток страхів, пішли нічні кошмари, які до цього теж були регулярними. Пішов зайву вагу.

Стала спати 7-8 годин і легко і швидко вставати вранці. Пішло хронічне відчуття провини. Налагодилося травлення. Стало легше спілкуватися та будувати відносини з людьми.

З’явилися друзі і знайомі. Стало легше реалізуватися в творчості. Я стала бачити сонце на небі навіть у похмуру погоду, коли ніякого сонця і в помині не було. Рух стало в радість.

Стала постійно посміхатися, хоча до цього була вічно печальної і похмурою. Пройшов кашель, пішли майже всі психосоматичні болю. Правда, від болів у грудях вдалося позбутися лише за допомогою короткого сухого голодування.

Шкоду сироїдіння

Як бачимо, позитивного в такому вигляді харчування багато. Я перший раз перейшла на 4.5 місяців і протрималася на волі. Але далі воля здала, я поїхала відпочивати в Болгарію і зірвалася на місцеві, більш ніж апетитні страви.

Потім я стала переходити поступово, методично, без надмірних вольових зусиль і насильства над собою. Взагалі можна переходити і рік, і 5 років. Краще свідомо переходити на живу їжу не менше року і поступово виключати звичні кулінарні радості.

По суті сироїдіння лікує від будь-яких хвороб і будь-яких проблем із зовнішністю. У Голландії, наприклад, цей тип харчування був визнаний офіційним засобом лікування від раку.

Шкода від сироїдінняЄдина загроза, з якою може зіткнутися сироїд – це виснаження… і, відповідно, летальний результат.

Це загрожує, в основному, молодим людям, у яких швидкий обмін речовин. На сироїдінні зазвичай спочатку швидко йде вага (маса, що складається з неповноцінних відходів перетравлення неякісної їжі), а потім набирається нова маса зі свіжих овочів і фруктів.

Так от деякі люди, правда, дуже рідкісні, до набору маси не доживають. Людям старшого покоління (особливо жінкам) з повільним обміном речовин це практично не загрожує. Але, якщо Ви помітили у себе ознаки виснаження, Вам ще не час стає повним сироїдом.

Увімкніть на час в меню сиру слабосолену рибу, сирі яйця, інші свіжі домашні молочні продукти, їжте побільше авокадо, калорійних бобових, горіхів, печена або відварну картоплю.

Коли організм перебудується і звикне, перехід на чисте сироїдіння можна буде продовжувати.

Селера для схуднення При сироїдіння корисно пити свіжовичавлені соки і різних фруктів. Знаючи корисні властивості яблучного соку, ви не відмовитеся від нього ніколи. Хорошим доповненням для сироїдів буде йога. Більш детально ви можете дізнатися у статті «йога в домашніх умовах для початківців«.

Відгуки за сироїдіння, які я знайшла в Інтернеті

Оксана

Коли мені перевалило за 27, стала мучити себе не ідеальністю власної зовнішності. Підлітковий вік уже давно закінчився, а прищі не перестали мучити. У підсумку мою красивому обличчю так і не вдавалося стати красивим.

Від видушених прищів на шкірі залишилося безліч рубців. Густі колись волосся майже всі випали, і на голові залишився худий хвіст. Фігура залишала бажати кращого. Через півроку сироїдіння обличчя стало повністю чистим. Зайві кілограми пішли, і я тепер ношу одяг, на яку раніше навіть дивитися боялася. Змінилися навіть риси обличчя. Воно схудло, ніс став більш вузьким і довгим. Риси стали більш чітко окресленими. Я стала настільки красивою, що можу запросто працювати фотомоделлю.

до Речі, мені можна навіть робити фотку за типом сироїдіння до і після. До я товста – а після красива. Якось так…

Марина

У мене досить нервова робота. Раніше я приходила додому, вичавлений, як лимон. Після переходу на сироїдіння вивести мене з себе стало абсолютно нереально. Після травми ноги я довгі роки не могла носити високі підбори. Сироїдіння зцілив мою ніжку, і я знову бігаю на височенних підборах, як у молодості. Пішла сивина, розглядалися майже всі зморшки.

Денис

Не можу описати, скільки позитивного трапилося зі мною за останній час. До сироїдіння я була овочем, матеріально залежним від батьків, страждав від діабету. Тепер діабету немає і в помині, з інсуліну сліз давно живу на острові в Таїланді, заробляю в Інтернеті і абсолютно щасливий.

Підведемо підсумки?

Отже, як бачимо, сироїдіння – це харчування, яке виконує мрії і дарує молодість, красу і здоров’я. Однак для переходу на живу їжу треба бути психологічно і фізично готовим. Я поплатилася своїм здоров’ям, коли зірвалася на звичайну їжу.
Як виявилося, повернутися назад, спробувавши одного разу пожити сироїдом, набагато складніше ніж стати ним. В організмі проходять занадто великі і складні зміни.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *