Цигун для початківців – відеоуроки

Які існують відео уроки гімнастики цигун для початківців
Будь-яка жінка рано або пізно замислюється над тим, як схуднути і зробити своє тіло привабливим. Дієти та активні фізичні навантаження не завжди призводять до бажаного результату. Система вправ цигун дозволяє не тільки схуднути, але і знайти душевний спокій, зарядитися енергією і оздоровити організм.

Цигун являє собою древнекитайскую систему, спрямовану на вдосконалення можливостей людини за допомогою виконання спеціальних гімнастичних вправ.

Ці вправи формують красиве, гнучке тіло і вчать правильно дихати. Людина отримує можливість контролювати свою внутрішню енергію (так звану енергію «Ци»), що благотворно позначається на стані його здоров’я.

Гімнастика цигун для схуднення

Дана система має суттєві переваги перед іншими способами схуднення. На відміну від дієт, які зазвичай не є корисними для здоров’я людини, практика цигун для схуднення спрямована, навпаки, на загальне оздоровлення організму, його зміцнення і нормалізацію роботи внутрішніх органів.

Як саме цигун сприяють схудненню?

Як система вправ цигун впливає на процес схуднення

 • Виконання вправ дозволяє нормалізувати роботу внутрішніх органів, зокрема, органів шлунково-кишкового тракту. Не секрет, що часто причиною проблем з вагою є порушення роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Дана методика вирішує цю проблему за допомогою вправ.
 • Цигун сприяє зниженню апетиту.
 • Завдяки дихальним вправам істотно поліпшується кровообіг, тому до крові людини надходить більше кисню. Це веде до того, що починають більш активно спалюватися жирові відкладення.
 • Під час виконання вправ відбувається витрата енергії, як і при будь-яких видах фізичних навантажень.
 • Система включає в себе особливі правила харчування, які також сприяють здоровому схудненню.

Заняття доступні для всіх – немає обмежень за віком, вагою і рівнем фізичної підготовки. Але від занять краще відмовитися тим, у кого загострилися хронічні захворювання, з’явилися гнійничкові рани на шкірі або кровотечі.

Для того щоб вправи принесли довгоочікуваний результат, необхідно точне дотримання наведених нижче правил.

Які існують основні правила для системи вправ цигун

 • Необхідно включити у своє життя весь комплекс заходів системи цигун – гімнастику, вправи для поліпшення дихальної системи, самомасаж. Це все повинно супроводжуватися зміною звичок у харчуванні.
 • Хороший результат можливий тільки при регулярних заняттях не менше 6-7 разів в тиждень. Одне заняття може тривати від 10 до 40 хвилин.
 • Вправи можна виконувати в будь-який час доби, проте перевага віддається ранковим заняттям.
 • Під час виконання вправ має бути спокійна обстановка. Спокій внутрішній і зовнішній – важливий фактор для отримання помітного ефекту.
 • Для занять краще вибирати одяг з натуральних матеріалів, вільну, яка б не заважала руху. При цьому варто враховувати місце занять – на свіжому повітрі (одяг потрібно вибрати теплу) або в приміщенні.
 • потрібно Займатися на свіжому повітрі або в провітреному приміщенні. Мобільний телефон, телевізор потрібно вимкнути. Вони не повинні відволікати.
 • не Можна виконувати вправи на повний шлунок. Це важлива умова. Після останнього прийому їжі повинно пройти не менше 40 хвилин. За пару хвилин до занять можна випити теплої води.
 • Основне правило харчування – виключення з раціону копченості, випічки і продуктів з хімічними добавками. На перших порах можуть виникати складнощі, але вже після декількох занять дані обмеження будуть сприйматися набагато легше. Також слід домагатися, щоб останній прийом їжі був не пізніше ніж за 4 години до сну, а в денному раціоні були присутні свіжі овочі і фрукти. Краще відмовитися від м’яса на користь сої.

Ми підготували для вас кілька відеороликів з уроками з гімнастики цигун, а також забезпечили їх відгуками експерта. Прокоментувати уроки погодилася викладач цигун Катерина Звягінцева, яка вже 10 років займається викладанням системи цигун.

Гімнастика цигун для початківців – відео

Урок № 1

Класичний оздоровчий комплекс вправ цигун. Підійде для виконання як новачкам, так і тим, хто вже встиг познайомитися з цією чудовою системою. Протягом трохи більше десяти хвилин можна надовго зарядити тіло енергією.

Виконуючи тренування щодня можна не тільки позбутися від багатьох проблем зі здоров’ям (за рахунок розгону крові), але і зменшити свої розміри. Головне дотримуватися техніку дихання. Правильний душевний настрій також надасть значну допомогу для досягнення позитивного результату.

Урок № 2

Відмінне відео для тих, хто не хоче (або не може) приділяти заняттям більше 10 хвилин в день. На виконання однієї вправи йде не більше однієї хвилини, але це не знижує його ефективність. У відеоуроці присутні коментарі і субтитри, в яких вказується як правильно дихати.

Даний комплекс вправ слід виконувати щодня. Тільки в цьому випадку гарантований хороший результат у вигляді схуднення та оздоровлення організму. Цей комплекс вправ цигун відмінно підходить для початківців.

Урок № 3

У цьому відео представлені вправи цигун, які потрібно робити щодня. Найголовніше, що немає необхідності виконувати весь комплекс, можна просто вибрати для себе близько 10 вправ і просто їх чергувати

Кожна вправа має направлену дію. Відбирати їх краще виходячи з того, які проблеми зі здоров’ям Вас турбують. При цьому кожна вправа також сприяє здоровому схудненню.

Урок № 4

Дуже гарне відео з рядом не надто важких, але дуже ефективних вправ. Цигун здатний продовжити молодість людини, і це відео дозволить Вам зберегти молодість і здоров’я свого тіла.

Досить прості вправи на перший погляд, однак, протягом усього ролика задіяні практично всі м’язи. Всі представлені вправи допомагають активно позбавлятися від зайвої ваги.

Урок № 5

На відео представлений цілий комплекс вправ, спрямованих на нормалізацію ваги. Теорію на початку відео бажано прослухати новачкам, а потім переходити до самих вправ (з 17-ї хвилини). Всі основні рухи супроводжуються необхідними коментарями.

Виконуючи раз в день цей двадцятихвилинний комплекс можна досягти хороших результатів в найкоротші терміни. Подібні групові заняття відмінно мотивують, а музичний фон створює сприятливу атмосферу. Важливо підібрати зручну одяг, у якому можна вільно виконувати кожне з наведених вправ.

Цигун для схуднення відрізняється високою ефективністю, що підтверджується відгуками багатьох людей, які регулярно займаються і роблять це із задоволенням. Правильне дихання в поєднанні з плавними, спрямованими рухами здатне творити чудеса з тілом і душею людини.

Чи пробували ви практикувати цигун? Яких успіхів досягли? Чи допоміг він вам схуднути? Діліться своїм досвідом та враженнями в коментарях.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *