Уроки каланетики з Катериною Рыковой

Особливості уроків каланетики з Катериною Рыковой
Спорт – це рух, а рух означає життя. Серед багатьох популярних методик калланетика займає далеко не останнє місце, завдяки вдалій комбінації елементів східної гімнастики і дихальних вправ.

Заняття в домашніх умовах калланетик з відеоуроками, складеним досвідченим тренером з багаторічним стажем і отримали широке визнання серед російських жінок, дозволять привести тіло в норму і підтримувати стрункість фігури. Детальніше про основних вправах каланетики і видеозанятиях інших фахівців дивіться в окремому випуску.

Калланетика – особливий комплекс вправ, в основу якого лягли східні філософія і елементи йоги. Спочатку методика з’явилася в Америці завдяки старанням Каллан Пинклей. Її метою було вплив на основні групи м’язів рук, ніг, спини, грудей, живота і область сідниць.

Що таке калланетика і ефективна вона для схудненняВивчивши потреби і спосіб життя росіянок, Катерина Рикова привнесла в курс каланетики деякі зміни, ідеально поєднавши спокійний темп гімнастики і рівномірність статичних навантажень. Рикова побудувала заняття на комбінації вправ, спрямованих на поліпшення гнучкості і розтяжки, що активізуються в самій товщі м’язового волокна. Російська калланетика відрізняється включенням у програму тренувань особливих дихальних вправ, узятих з східної гімнастики, вони дозволяють збагатити киснем всі клітини і тканини організму, нормалізуючи їх роботу і усуваючи дисфункції, які часто бувають пов’язані саме з кисневим голодуванням. Катерина запевняє, що відчутний ефект буде спостерігатися вже після третього заняття.

А прокоментувати підготовлені відеоролики з заняттями по калланетике, засновані на методиці Рыковой, погодилася фітнес-тренер Олена Жарікова. Обговорення цієї методики ми з задоволенням продовжимо з вами в коментарях до статті. Можете задавати питання, що хвилюють вас. Ті ж, хто хочуть ознайомитися з відгуками та результатами вже спробували цю методику, можуть це зробити в окремому випуску.

Відео з уроками по калланетике від Катерини Рыковой

Урок №1

Дане заняття Катерина присвячує поліпшення гнучкості і координації рухів. Для виконання вправ потрібно гімнастичний килимок і зручна, несковывающая рухів одяг.

Коментар експерта: протягом всього тренування Рикова неодноразово підкреслює важливість правильного дихання. Дійсно, потрібно контролювати фази вдиху і видиху, підвищуючи тим самим користь від навантажень. Початок вправи – неквапливий видих; зміна положення тіла або точка, в якій треба затримати позу – повільний вдих. Важливо дихати носом, рівномірно, не судорожно хапаючи повітря, а затримуючи дихання тільки там, де це передбачено тренуванням. В іншому випадку результат занять може бути нульовим або зовсім принести шкоду організму.

Важливо виконувати всі рухи плавно, без ривків і різких рухів, оскільки при неправильному виконанні саме вправи на розтяжку можуть привести до хворобливих відчуттів і травм.

Урок №2

Це заняття допомагає опрацювати окремі групи м’язів рук, ніг і живота. Тренер вважає, що для підтримки форми і отримання хороших результатів потрібно займатися мінімум три рази в тиждень по годині, дотримуючись режим і дотримуючись принципів здорового харчування. Урок побудований таким чином, що при дефіциті часу годинне тренування тричі на тиждень можна замінити щоденним півгодинним заняттям.

Коментар експерта: темп занять за методикою Рыковой досить інтенсивний, що може бути небезпечно для людей із захворюваннями кісток і суглобів. Перед виконанням значних фізичних навантажень важливо проконсультуватися з фахівцем або лікуючим лікарем. Можливо, більш щадний режим або повільний темп будуть оптимальним рішенням проблеми. В інших випадках підійде менше кількість підходів або скорочення тренування. Важливо не перевантажувати організм, розуміючи що за одне-два заняття значних результатів досягти не вийде. Катерина запевняє, що годину сумлінно виконуваних вправ каланетики здатний замінити 2,5 години занять шейпінгом.

Підводимо підсумки

Унікальна спортивна методика, що комбінує скорочення і розтягнення м’язів, допомагає вдало справлятися з повсякденними навантаженнями і успішно здійснювати фізичну діяльність. Катерина Рикова, подбавши про жінок, з особливою ретельністю склала свій курс занять. Багато вправи спрямовані на тренування рідко задіяних у звичному житті м’язів, що дозволяє підтримувати тіло в тонусі.

Заняття допомагають розвинути дихальну систему, активізувати діяльність нервових закінчень і поліпшити обмін речовин. Здорова і рівна спина, гарна постава і відмінний настрій – таким буде результат старанних регулярних тренувань, що проводяться за методикою Катерини Рыковой.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *