Відгуки про kashtan.me

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

 1. online90x90 (10)
  Христина

  Зовнішністю пішла в батька, від сюди зайву вагу і купа комплексів. Найголовніше, що мене ображало, це повний ігнор з боку чоловічої статі. Мені хотілося уваги, як всім дівчатам, але чомусь мене все сприймали тільки як доброго друга. Перепробувала безліч дієт, ходила на фітнес, але як тільки я наважуюся зробити невелику перерву, результати миттєво зникали.

  Вирішила пошукати натуральний засіб для зниження ваги, так як тягнути вже далі нікуди. Хотілося сім’ю, дітей, набридло бути на самоті. Загалом, мені пощастило, так як вже з другої спроби я знайшла такий засіб. Перший негативний досвід (витратила багато грошей, а результат нульовий), дуже підкосила і без того хитке настрій, я не вилазила з депресій. Від цього я наела ще 4 кіло зверху, а коли взвесилась в черговий раз і дізналася про це, то жорстко вирішила взяти себе в руки і спробувати ще. Врешті-решт, молода адже, не можна так швидко здаватися.

  Завдяки такому рішенню я розлучилася з 13 кілограмами і зустрілася з самим дорогим мені людиною, зараз плануємо весілля. Всім раджу не зациклюватися на проблемі, а шукати її рішення. Але ж і шукати не треба, рішення вже знайдено, треба тільки взяти себе в руки і скористатися шансом.

  Reply

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *