Вівсянка – чим корисна вівсянка для людини?

Вівсянка, її користь для здоров’я

Вівсянка надає безсумнівну користь для здоров’я організму, і все більша кількість людей вводить її в свій раціон.

Досить багато антиоксидантів присутній у складі вівсянки, це покращує стійкість організму до інфекцій, негативному впливу навколишнього середовища.

До складу вівсянки входять метіонін, магній, позитивно впливають на нервову систему організму. Вітаміни, присутні в цьому продукті прискорюють обмінні процеси. У великих кількостях вівсянка містить кальцій, фосфор, необхідні мікро і макроелементи.

Чим корисна вівсянка для людини

Вівсянка – продукт лікувального харчування

Регулярне вживання вівсянки є хорошою профілактикою анемії. Поширене вживання вівсянки серед людей, які страждають захворюваннями ШЛУНКОВО-кишкового тракту, каша з вівсянки має хороший протизапальний і обволікаючий ефект і рекомендується при виразкових хворобах, а також гастриті.

Вживають найчастіше вівсянку у вигляді каші або мюслі. Причому при захворюваннях шлунка рекомендується готувати вівсянку рідкої, т. к. це має більш виражений обволікаючий ефект на ШКТ.
Важлива якість вівсянки в тому, що вона не дає холестерину потрапляти в кров, і протистоїть появі холестеринових бляшок в крові і судинних стінках.

Для людей, які страждають від дерматиту, вживання вівсянки рекомендується щодня. В її складі присутня велика кількість вітаміну В, що сприяє нормалізації процесів травлення, також хороша вона для страждаючих розладами шлунка.

Низький глікемічний індекс робить вівсянку незамінною для людей з цукровим діабетом.

У цілому, можна назвати досить широкий список захворювань, при яких вживання вівсянки має безперечний позитивний, у тому числі профілактичний ефект. З них можна виділити: завдяки вмісту кальцію, фосфору – захворювання кісток і опорно-рухової системи; завдяки вмісту заліза – захворювання крові.

Нечисленні протипоказання

Вівсянка практично не має протипоказань до прийому. Її не можна їсти людям, які мають непереносимість злакових. Алергію може викликати вівсянка з-за вмісту в ній глютену і не рекомендується людям, що знаходяться на безглютенової дієті.

Вівсянка як косметичний засіб

Крім усього, вівсянку можна використовувати як прекрасне косметологічне засіб. Маска з вівсяної крупи і умивання вівсянкою надають на шкіру зволожуючий ефект. Ці процедури позбавляють шкіру від прищів, вугрової висипки, вирівнюють колір обличчя, освіжають шкіру.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *