Вправа планка – експеримент та відгуки

вправа планка - відгуки людей

Зміст

  • 1. Складність і результативність вправи
  • 2. Експеримент від редакції
  • 3. Результати учасників
  • 4. Відгуки кожного учасника
  • 5. Підсумки

Про користь фізичних вправ говорити не треба. Існує чимало комплексів, які годяться навіть для щоденного домашнього використання. Є також поодинокі вправи, ефективно пророблюючи майже всі групи м’язів. Одним з таких вправ є планка, активно застосовується в фітнесі, бодібілдингу і йоги.

Подробиці про те, що таке вправу планка і як його правильно виконувати, можна прочитати в минулому випуску у статті «Вправа планка як правильно робити».

Складність і результативність вправи

Якщо Ви давно не присвячували час фізичним вправам, на перший час буде достатнім виконувати планку один раз на добу.

відгуки та результати при застосуванні вправи планкаСуть планки полягає в повисании над підлогою в правильному положенні з опорою тільки на руки і шкарпетки ніг. Якщо ноги і руки не треновані, то в ході виконання вправи можна відчути явний дискомфорт.

Неправильне виконання, прогини в області попереку, недостатня напруженість преса і сідниць можуть призвести скоріше до негативних результатів. Незважаючи на уявну простоту вправи, воно допомагає дуже ефективно пропрацювати майже всі групи м’язів.

Планка допомагає якісно прокачати м’язи спини і позбутися остеохондрозу в шийному і поперековому відділах. Також відмінно будуть опрацьовуватися м’язи ніг, рук, преса, сідниць. Це допоможе зробити фігуру більш досконалою. Дівчата зможуть позбутися від целюліту і живота.

Експеримент від редакції

Соц експеримент в групі для вправи планкаМи дуже любимо пізнавати все досвідченим шляхом і проводити власні дослідження, експерименти та опитування. Для вивчення користі вправи планка були відібрані 4 учасника серед друзів адмінів. Для чистоти експерименту всі учасники кардинально різні особистості.

Оксана – домогосподарка, спортом останній раз займалася в університеті, має проблеми із зайвою вагою, страждає від апатії.

Денис – професійний танцюрист, знаходиться в прекрасній фізичній формі.

Зінаїда Георгіївна (бабуся) – пенсіонерка, яка страждає на остеохондроз, артрит, проблемами зі шлунком, насилу піднімається на п’ятий поверх свого будинку.

Павло – школяр, який навчається у 8 класі, рік тому отримав травму коліна під час гри у футбол. Вже півроку звільнили від фізкультури.

За умовами експерименту кожен з них виконував планку щодня протягом місяця. Термін обрано досить великий, щоб відчути результативність вправи, і досить маленький, щоб підсумки експерименту були відомі читачам як можна швидше.

У перший день учасники виконували вправу протягом 30 секунд, у кожний наступний день час, по можливості, збільшувалася на 5-10 секунд.

Результати учасників

результати вправи планка через 30 днівУ Оксани покращився настрій і самопочуття, з’явився інтерес до фітнесу та йоги, фігура стала більше подобатися.

Денис пошкодував, що не використовував цю вправу раніше. За його словами, часу йде мало, а користь колосальна.

Зінаїда Георгіївна стала відчувати силу в ногах замість звичної слабкості хоча так і не змогла подолати 40 секунд. Ноги і спина болять відчутно менше.

Павло вирішив перестати себе жаліти і сидіти вдома і записався у фітнес-центр на танці. Крім того, тепер він щодня робить зарядку перед школою.

Відгуки кожного учасника

Оксана
Оксана залишила свій відгук про вправі планка через 30 днів застосуванняКоли мені подзвонила подруга і попросила взяти участь у дослідженні користі від якоїсь планки, я подумала, що вона жартує. Всі мої друзі і знайомі знають, що я і фітнес – речі несумісні.

Але останнім часом, коли молодший син пішов до школи, у мене утворилося дуже багато вільного часу, що я на той момент ще не знала, чим заповнити. І тому погодилася приділити пару хвилин в день J.

Робила планку кожен день по кілька разів. Починала з 30 секунд. Пробувала спочатку найпростіші варіанти, але в кінці місяця вже виконувала бічну планку і піднімала ноги і руки у класичній, нехай навіть і криво. Тепер можу перебувати в планці близько 2-х хвилин.

Сподобалася простота вправи. Воно доступне навіть, без фізичної підготовки, але дуже ефективно. Моя фігура? Звичайно, супер стрункою я не стала, але тепер ходжу на йогу і стретчинг у фітнес-центр поруч з домом. Час заповнився, і життя стало цікавішим, а відображення в дзеркалі красивіше, улыбалаюсь.

Денис
Денис згадав старе відкриття і знову займається вранці вправою планкаФізичне навантаження для мене не новина. Я танцюю хіп-хоп кожен день їжджу по конкурсам, навчаю інших. Але планка стала для мене давно забутим відкриттям. Тепер я роблю це вправа щоранку. Починав з двох хвилин. Тепер витрачаю на вправу приблизно 10-15 хвилин в день. За цей час виконую 3-5 разів. Подобається.

Зінаїда Георгіївна
Зінаїда Георгіївна залишила свій відгук про вправі планка через 29 днів застосуванняКоли я почула про планку, подумала, що онук жартує. Я звичайна пенсіонерка з звичайними для мого віку болячками. Якою фітнес, який бодібілдинг, якщо я стара і сиджу на ліках?

ввічливості та лояльності до онука – погодилася.

Думала, збрешу, що робила, мовляв, вийшло. У перший день так і зробила, але почула у слухавці: «бабуся Зіна, не брешіть, те, що Ви описуєте, це не планка і ви її стільки точно не втримаєте».

Мені стало соромно, вирішила і справді робити планку весь місяць: все-таки обіцяла.

Через 29 днів я раптом зрозуміла, що при піднятті на мій четвертий поверх у мене більше немає слабкості в ногах, спина не так болить, як дихати легше. Та й хода стала іншою.

Павло

Павло повірив у себе після заняття вправою планкаПісля травми я відчував себе трохи збитково. Хлопці на уроках фіз-ри бігали, грали в футбол, баскетбол, обговорювали все це на інших заняттях, а я випав з загального кола.

брати Участь в експерименті погодився з задоволенням. Дуже вдячний Сергію за те, що запропонував.

За місяць став почувати себе більш сильним і впевненим у собі. Навіть однокласники почали питати, що зі мною. Дізнався, що планка використовується на йозі. Тепер щоранку перед школою виконую невеликий комплекс вправ, включаючи планку.

Підсумки

З цього невеликого експерименту стало зрозуміло, що планка – універсальне і всім доступне вправа, яка дозволяє в короткі терміни домогтися істотного поліпшення фізичного самопочуття і відкоригувати фігуру.

Дорогі читачі! Статистика експерименту була б неповною, якби ми обмежились лише чотирма учасниками. Випробуйте вправа планка на собі і зробіть його прямо зараз. Ось, наприклад, як це робить Віктор у своєму відео марафоні «30 днів у позі планки»

Не забудьте написати нам Ваші враження. Повторіть вправу протягом 10 днів і знову напишіть про це нам: Ваш досвід дуже цінний і допоможе іншим людям зробити свій вибір.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *