Як отримати здоровий хребет?

Тренажер здорова спина

Проблеми спини і хребта продовжують залишатися справжнім бичем сучасної людини. Завдяки тренажера «здорова спина» ви зможете повернути собі красиву поставу і позбутися від болісних болів своїми руками.

Придбати колишню гнучкість є цілком посильним завданням. Як тільки ви зможете зміцнити м’язи спини, ви зможете ефективно подолати багато проблем хребта.

Зміст

 • 1 Суть дії тренажера
 • 2 Плюси конструкції
 • 3 Коли застосовувати тренажер?
 • 4 Як починати заняття?
 • 5 Можливу шкоду
 • 6 Приклади занять для спинних м’язів

Суть дії тренажера

Якщо вам доводиться багато часу проводити на ногах, або довго сидіти, то ви знайомі з відчуттям болісного напруження поперекових і спинних м’язів. Завдяки тренажера можна позбутися всіх негативних відчуттів, не виконуючи ніяких складних вправ для здоров’я своїми руками. Особлива анатомічна конструкція цього пристрою дає можливість розтягувати і розслабляти м’язи в області хребта просто під дією ваги власного тіла пацієнта.

Тренажер «здорова спина» передбачає 3 ступеня нахилу робочої дуги, які призначені виходячи з больового порогу і складнощів захворювань спини. Всього кілька хвилин щоденних занять досить швидко повернуть втрачену силу, гнучкість і еластичність. Поступова розтяжка хребта своїми руками є необхідним профілактичним засобом його здоров’я.

Вона повертає його природний вигин, ефективно знімає хронічні болі. Зручно те, що використовувати тренажер можуть не тільки спортсмени або фізично розвинені пацієнти, а й новачки без особливого досвіду. У будь-якому випадку, тренажер так влаштований, щоб не допускати надмірних перевантажень хребта.

Плюси конструкції

Лава здорова спинаЯкі переваги послужать додатковим фактором на користь вибору цього виробу:

 • виконаний з легкого, і в той же час міцного пластику;
 • не займає багато місця при зберіганні в складеному вигляді;
 • розкладається і збирається за лічені хвилини своїми руками;
 • застосовувати спортивний снаряд Місток можна не тільки в кабінетах лікувальної фізкультури, але і прямо у власній квартирі.

В комплекті цього чудового пристосування передбачений вигин дуги, в точності повторює форму хребетних відділів і доступний для регулювання своїми руками на 3-х режимах. Стійку фіксацію забезпечить надійний і безпечний упор. Для здоров’я не має ніякого значення ні вага пацієнта, ні існуюча еластичність м’язів його спини, ні рівень розтяжки. Все, що потрібно – це лягти зверху на лаву тренажера Місток, дати м’язам розслабитися і відчувати, як розтягується ваш хребет.

Коли застосовувати тренажер?

В яких випадках тренажер «здорова спина» для хребта принесе користь і полегшення:

 • виправляє такі складні випадки, як сколіоз, лордоз і кіфоз;
 • зміцнює ослаблені м’язи спини;
 • виправляє сутулість на красиву поставу;
 • позбавляє від напруги в спині і м’язових затисків;
 • виліковує остеохондроз всіх відділів хребта;
 • допомагає в лікуванні грижі і відновлення міжхребцевих дисків;
 • полегшує прояви радикуліту в поперековому, шийному і грудному відділах.

Як починати заняття?

Як діє тренажер здорова спина

Застосування тренажера

Тренажер здорова спина сприяє коригування постави у дорослих, а також її правильному формуванню у дітей з юних років. Всього хвилина занять на тренажері може служити заміною зарядки і надати енергії на весь день. Рекомендуємо звернути увагу на поставу вашої дитини, і на те, як він сидить за столом. У більшості людей розвиток сколіозу закладається ще в дитинстві. Тренажер забезпечує профілактику появи таких захворювань в майбутньому.

Приступати до занять своїми руками бажано з самого початкового рівня. На наступний переходьте лише тоді, коли м’язи спини зможуть істотно зміцнитися, і ви це відчуєте на собі.

Для тих, хто вже має розвинене фізичне здоров’я, і бажає збільшити розтяжку м’язів і хребта, можна тренуватися на останньому, максимальному режимі. Саме на це і розрахований такий тренажер як Здорова спина (Місток).

Можливу шкоду

Якісь протипоказання для здоров’я занять відсутні. Важливо дотримуватися ступінь допустимого навантаження. Відбувається природне опір спинних м’язів, які під дією навантаження мало-помалу починають подкачиваться. Тим самим м’язовий корсет навколо хребта зміцнюється. Досягнувши одного рівня розтяжки, переводите дугу в наступне положення.

Інші можливі протипоказання – це присутність грижі хребта. Тренажер прийде на допомогу в даній ситуації, але перш необхідна консультація з профільним лікарем. До будь-яких болів в хребті слід прислухатися. При виконанні занять обов’язково стежте за диханням. Правильно дихати потрібно за рахунок ребер, а не грудної клітки або живота.

Приклади занять для спинних м’язів

Кілька наступних вправ дозволять вам навчитися не тільки розслабляти відділи хребта, але і наростити його м’язи:

 • максимально розслабляємося з одночасним витягуванням хребта вздовж підлоги.
  Зберігайте тонус м’язів черевного преса. Під час вдиху розширюйте спину, не відриваючи від підлоги попереку. Зберігати таке положення протягом 5-10 хвилин;
 • ноги, зігнуті в колінах, зміщуємо в одну із сторін.
  У протилежному напрямку повертаємо голову. Плечі з руками лежать на підлозі, і в цей час відчуваємо розтяжку в поперековому і грудному відділах. Робимо по кілька повторень на кожну зі сторін;
 • глибоко вдихнувши, відриваємо на видиху плечі і голову від підлоги, роблячи в цей час максимальне по амплітуді закручування хребта.
  Втягуємо живіт і вдавлюємо в підлогу поперек. Щоб виконати рух, напружуємо м’язи черевного преса. Таким чином робимо кілька циклів і повертаємося в початкове положення;
 • за допомогою сили рук відриваємо від підлоги корпус.
  В цей час живіт втягнутий, а таз розміщений на підлозі. Після 5 дихальних циклів обережно опускаємо тіло на підлогу, не розслабляючи при цьому м’язи черевного преса.
Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *