Як приготувати і приймати рідкий каштан

Приготування

Одним з переваг рідкого каштана вважається легкість його використання. Мінімальні зусилля і максимальна економія часу. Вам не доведеться займатися складним приготуванням кошти в домашніх умовах – все вже зроблено до Вас. Препарат має порошкоподібну форму – застосовувати його можна вдома, в офісі і навіть в дорозі.

Купуючи рідкий каштан – Ви отримуєте готове засіб, яке потрібно лише додати в потрібний Вам напій: сік, чай, кава, мінеральна вода (винятком є енергетичні та алкогольні напої).

kaka

Використання

Приймати його треба по одній ложці на день. Для досягнення більш ефективного результату – двічі на день (вранці і ввечері). Плюс у тому, що додавати засіб можна не тільки в напої, але і в будь-яку рідку їжу, наприклад:

  • Каші;
  • Супи;
  • Продукти, що містять мед.

kaka2Рідкий каштан не має характерного запаху, тому можете не хвилюватися за зміну смаку улюбленої їжі – він буде колишнім.

У комплекті з препаратом Ви знайдете інструкцію з описом способів його застосування та іншою необхідною інформацією (склад, рекомендації до застосування, протипоказання та ін).

Природне засіб нормалізує роботу Вашого організму, Ви перестанете переїдати, станете більш рухливими і легкими на підйом. У Вас зменшиться апетит і з’явиться прилив сил для занять спортом.

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *