Як схуднути до весілля за 2 — 4 місяці

Почну здалеку. Коли я покинула батьківський дім і поступила в університет, важила всього 60 кг, для мене це було нормально. Але веселе студентське життя, перекуси, фаст-фуди, макарони і пиріжки зробили свою справу, а ще тортики і тістечка, які були подаровані мені, в честь зданих заліків, не залишилися без уваги мого організму, через 5 років навчання я вже важила 80 кг.

Як і багато дівчат, я жахнулася і підсіла на дієти, дві-три тижні практично голодування і довгоочікувані втрачені 3-5 кг потім поверталися. Потім почала відвідувати спортивний зал, тренажери давалися нелегко, позначався зайву вагу, з’явилася задишка і всі мої старання пішли нанівець.

Час минав, кожну зустріч однокурсників я заздрісно дивилася на своїх подруг, які вискакували одна за одною заміж, хлопчаки теж заводили сім’ї, а хтось навіть встиг обзавестися дітьми, я ж ходила одна.

Якщо чесно ставало страшно, вага повільно, але впевнено збільшувався і мої шанси схуднути скочувалися вниз. Пити якісь таблетки було страшно, я читала багато думок про побічні явища, так і вагу після них, казали, дуже швидко повертається. Потрібно було щось робити.

Коли у мене з’явилася нова робота і кар’єра пішла в гору, стала зовсім тоскно, адже вдома ніхто не радів мім успіхам. Моя колега дуже худенька дівчина як то під час розмови згадала, що ще кілька місяців тому теж була товстухою, але швидко схудла завдяки одному засобу.

Це був «Рідкий каштан», який зроблений з гуарани і містить тільки натуральні компоненти. Прийом був простий, ложка кошти на чашечку чаю два рази в день і все, вага йде. У такі казки вірилося насилу. На наступний ранок я зрозуміла, що потрібно діяти і пробувати те, що випробували на собі інші і їм допомогло, адже побічних дій не було і бути не повинно. Я вирішила кардинально змінити своє життя.

Після довгого студіювання літератури зрозуміла, що після примі препарату покращується обмін речовин, стає менше апетит і енергія так і хлюпає через верх, тобто всидіти або полежати на місці не вийде. Крім всього іншого, а це величезний плюс очищається організм від накопичених шлаків, що для пампушок, типу мене дуже актуально.

Мені сподобалося те, що препарат універсальний і підходить абсолютно всім, без обмежень за віком і вагою і без протипоказань.

Скажу відразу, що знайшла масу позитивних оцінок засобу не тільки від жінок і чоловіків , що випробували його на собі, але і від лікарів , які рекомендують засіб для налагодження роботи організму в цілому.

Худла я 4 місяці і скинула 23 кг!!! Коли ставала на ваги в кінці тижня, буквально пищала від радості, кілограми танули, я відчувала піднесення та впевненість, нехай хтось скаже, що це самонавіювання, але ті, хто відчув це почуття, ніколи його не забудуть і мене зрозуміють.

У висновку хочу сказати, дорогі дівчата і жінки, не чекайте, що вага піде сам, краще каштана нічого не знайти.

Так, до речі, адже я скоро виходжу заміж, думаю, що це все завдяки засобу для схуднення. .

Далі :

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *