Як схуднути за допомогою соди для ванн Soda Slim?

Позбавлятися від зайвих кілограмів обов’язково треба і не варто виправдовуватися браком часу або коштів. Худнути можна з приємним задоволенням, поєднуючи це з звичайними процедурами, які ми виконуємо щодня.

Soda Slim

Приймаємо ванну і худнемо

Англійська сода для ванн Soda Slim – це продукт, створений на основі імбиру і жиросжигающие соди. Засіб розроблений для приємного прийняття водних процедур, які сприяють позбавленню від зайвої ваги. Ванна з імбиром є не тільки приємним смаком, але і ефективним способом для корекції фігури і позбавлення від целюліту.

Чому це по-справжньому працює? Сода, розчиняючись у воді, глибоко проникає в пори, звільняючи шкіру від вільних радикалів. Розщеплюється підшкірний жир, втрачається зайва рідина, шкіра стає оксамитовою і ніжною – ефект очевидний вже при першій процедурі. Плюс, активується ендокринна система, виводяться токсини і шлаки, що, безсумнівно, сприяє схудненню. Немає часу займатися зарядкою і вправами? Будь ласка, сода для ванн Soda Slim або Green Ginger для вас і вашого активного схуднення! Хоча, додаткова фізична динаміка значно збільшує очікуваний результат.

Поєднати прийняття водних процедур з процесом схуднення, дійсно легко. На приготування ванни йдуть лічені хвилини, а результат не змусить чекати вже після декількох сеансів. Абсолютно нешкідливий і бюджетний спосіб скорегувати свою фігуру так, як ви її хотіли б бачити.

Як готується імбирна ванна

Шипуча таблетка розчиняється у гарячій воді і ванну можна приймати. Для помітного результату потрібно провести не менше 10 сеансів, кожний з яких чергується через день. Протягом 20 днів фігура скоригується плавними лініями, витонченість яких вас гарантовано порадує.

Англійська сода з імбиром для ванн не просто шаблонно початку пропонуватися на експорт, для вивчення її корисних властивостей проводилися клінічні випробування і дослідження, які показали хороший (і навіть більше) результат. Тільки після цього вона була запропонована широким масам худнуть, які високо оцінили результат, всюди їх демонструючи.

Позитивні переваги Soda Slim

  • Сприяє очищенню організму; достатньо прийняти п’ять ванн;
  • Активізує динаміку тіла, розщеплює і виводить жир, вирівнює горбистість шкіри (целюліт);
  • Блокує утворення нових жирових відкладень;
  • Виводить з організму зайву вологу, стимулюючи приплив крові;
  • Оздоровлює і омолоджує шкіру, роблячи її м’якою і ніжною.

Імбирні ванни розроблені для категорії людей, які ведуть пасивний спосіб життя або, навпаки, працюють за дуже інтенсивному графіку, коли колись зайнятися собою. Але не тільки для даних категорій людей – приймати ванни можна після виснажливих тренувань і при дотриманні дієт. Содова ванна не тільки розслабить, але збільшить результат схуднення. Унікальний продукт для всіх, без винятку!

Замовити соду для ванн з імбиром >

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *