Заняття степ аеробікою для початківців

zavodnaya-step-aerobika-i-bystroe-pohudenie-2-346

Зміст

  • 1. Що таке степ і для чого він потрібен?
  • 2. Степ аеробіка і схуднення
  • 3. Як і з будь вправ варто починати
  • 4. Степ аеробіка для початківців – відео урок

Привіт усім, хто вирішив познайомитися з степ аеробікою ближче і розібратися, як це працює. У сьогоднішньому випуску ми поговоримо трохи про теорії, можливості для схуднення і розберемо перші три вправи, з яких слід починати знайомство і дамо можливість позадавать питання.

Що таке степ і для чого він потрібен?

Степ, у перекладі з англійської – це крок. Всі вправи повинні і будуть виконуватися вами під час безперервного руху. Тепер залишилося розібратися навіщо це робити.

Step_AdvancedУ свій час був проведений ряд досліджень, вдалося виявити величезну користь степ аеробіки. Без спірно, що їй слід займатися всім людям, і особливо тим, які мають проблеми з опорно-руховою системою, наприклад, остеопороз, остеохондроз, артрит, артроз і все посттравматичні зміни нижніх кінцівок.

Крім цього, степ аеробіка дозволяє розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну систему і вирівняти дихання при навантаженнях. З метою оздоровлення вона підходить всім і кожному, головне підібрати свою індивідуальну програму і не перестаратися в тренуваннях, щоб не нашкодити організму ще більше.
shutterstock_60949528 Якщо вам важко або не дозволяє зайнятися степ аеробікою, не потрібно впадати у відчай. Є багато інших методів скинути вагу і підтягнути свою форму. Прочитавши відгуки про скакалкою для схуднення, ви зрозумієте, наскільки вона ефективна. Якщо до неї додати ще корисні властивості журавлини, то ваш організм «зашарудить».

Степ аеробіка і схуднення

Під час занять степ аеробікою процес схуднення не тільки можливий, але і гарантований, причому ефект не змусить себе довго чекати. Кілограми зазвичай приховують, як на очах, але це тільки за умови, що тренування проходять в правильному руслі.

116841739_3Беручи до уваги загальні положення про фізичних навантаженнях, можна однозначно сказати, що активне спалювання калорій починається тільки через 30-40 хвилин після початку інтенсивного фізичного навантаження.

З цього випливає, що тренування з метою схуднення повинна тривати не менше однієї години. Або по закінченні заняття, з повністю розігрітими м’язами, треба вирушати на наступне тренування, типу плавання, і вона може бути вже не настільки тривалою.

У середньому, за одну звичайну тренування спалюється до 400 калорій. Погодьтеся, що дані тренування можна проводити щодня без шкоди для загального здоров’я, і 400 калорій це дуже хороший показник. Для тих, хто сумнівається – порівняйте з бігом.

Вага буде йти в залежності від кількості зайвих кілограмів, причому чим їх більше, тим швидше. Для тих, хто має невеликий надмірна вага або просто є локальні зони, які хотілося б підкоригувати, знадобляться більш інтенсивні навантаження, які виражаються в більшій висоті самого степу.

Але в гонитві за ідеальною фігурою не варто забувати і про те, що різка навантаження на організм може вплинути на стан серцево-судинної системи, тому дуже важливо заняття починати поступово, починаючи з 20-ти хвилинних тренувань не частіше 3-х разів на тиждень.

Регулярні тренування і дотримання всіх принципів раціонального харчування, здатні створити чудеса. Незважаючи на те, що в більшості випадків все відбувається строго індивідуально, протягом року більшість людей досягають необхідного результату.

Як і з будь вправ варто починати

На увазі того, що степ аеробіка – самостійний вид спорту, який має масу підходів та інтерпретацій, для кожного є своя стратегія розробки занять. Особливо це важливо для новачків.

Ні самі вправи, ні навантаження на організм протягом всього тренування не повинні перевищувати допустимих меж. Для тих, хто тільки вирішив зробити перші кроки на зустріч підтягнутою фігури і міцного здоров’я, нижче розглянемо кілька нескладних вправ. Для більш ефективної та цікавої тренування рекомендується включити енергійну і ритмічну музику.

№1. Змінний крок.
step3Ліва нога стоїть на степі, а права зігнута в коліні. Перенісши всю масу тіла на ліву ногу, праву треба потягнути вгору якомога вище, до межі, потім поставити на підлогу, минаючи степ, перемістити на неї навантаження і поставити поруч праву. Далі теж саме тільки на іншу ногу. І так поперемінно протягом хвилини або з певної кількості разів на кожну сторону.

№2. Простий крок

Найлегше робити вправа на рахунок 1,2,3,4. 1 – ліва нога на степ, 2 – права нога на степ, 3 – ліва нога на підлогу, 4 – права нога на підлогу. Це вправи не складне і часом доцільно саме з нього починати розминку. Швидкість і час на нього слід підбирати самостійно або за допомогою фітнес інструктора, який дасть певні рекомендації.

На початку відео видно розминку з вправу на рахунок 1,2,3,4.

№3. Зворотні випади
shag-s-vypadomДуже ефективне вправи і з метою розтяжки, і з метою зміцнення м’язів внутрішньої поверхні стегна. Для цього необхідно стати на степ. Далі, по черзі кожною ногою спускатися на підлогу, ставлячи її на носок, але руки при цьому витягуючи вперед, щоб було відчуття розтягування.

Можливості степ аеробіки безмежні і однозначно принесуть тільки користь. Мати гарне тіло і міцне здоров’я зовсім не складно, головне почати.

Степ аеробіка для початківців – відео урок

Читати і розбиратися складно і не завжди є час і бажання. Набагато простіше і ефективніше займатися з наставником. А що робити якщо наставника немає, або він коштує занадто дорого? – дивіться відео уроки і повторюйте побачене на екрані.

Легко міркувати про ефективність того або іншого виду спорту сидячи перед телевізором чи монітором комп’ютера, і читаючи чиїсь відгуки про неефективність. Набагато складнішим, а головне, в десятки разів ефективніше, просто почати займатися.

Для початку необхідно скласти свій власний план тренування, наприклад, за допомогою професіонала або досвідченого людини, а потім просто щодня дотримуватися його і виконувати весь комплекс. Почніть, і у Вас обов’язково все вийде!

Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения Chokolate Slim - комплекс для похудения

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *